Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Corfu Panorama

Velmi přátelský hotelový komplex Corfu Panorama leží na ostrově Korfu v krásné zahradě a díky své poloze nabízí nádherný výhled na pláž a pobřeží letoviska Sidari. Hotel je určen především rodinám s dětmi, které chtějí strávit aktivnější dovolenou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Doporučení pro hotel Corfu Panorama

Velmi přátelský hotelový komplex Corfu Panorama leží na ostrově Korfu v hezké zahradě a díky své poloze nabízí nádherný výhled na pláž a pobřeží letoviska Sidari. Hotel je určen především rodinám s dětmi, které chtějí strávit aktivnější dovolenou.

Pláž

Hlavní pláž Sidari je písečná a je vzdálená 400 metrů od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Poloha

Hotel Corfu Panorama je umístěn v olivové zahradě v mírném svahu nad letoviskem Sidari, zhruba 400 metrů od centra a 450 metrů od pláže. Vzdálenost na letistě je 45 km.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) formou bufetu v hotelové restauraci. Občerstvení (káva, čaj, sendviče) se podávají v době od 10:00 do 18:00 v baru u bazénu. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, točeného piva a vína v době od 10:00–23:00.

Ubytování v hotelu Corfu Panorama

Prostorné pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha/WC), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, chladničkou a trezorem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Mezonetové pokoje (možnost dvou přistýlek) na vyžádání.

Vybavení

Hotel Corfu Panorama nabízí - vstupní hala s recepcí a lobby s TV, trezor v recepci (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), restaurace, bar, bar u bazénu, venkovní bazén, směnárna, obchod se suvenýry, tenisové kurty, mini fotbal a basketbal, dětské hřiště.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.