Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cyprotel Almyros Hotel

Hotelový areál Cyprotel Almyros, navozující atmosféru tradiční ostrovní vesničky, byl postavený v roce 2005. (Původní název tohoto komplexu byl Almyros Village). Nachází se v klidném prostředí, obklopen upravenými zahradami, v těsné blízkosti mořského pobřeží, v oblasti zvané Almyros Beach, Acharavi, Korfu

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Cyprotel Almyros

Hotelový areál Cyprotel Almyros, navozující atmosféru tradiční ostrovní vesničky, byl postavený v roce 2005. (Původní název tohoto komplexu byl Almyros Village). Nachází se v klidném prostředí, obklopen upravenými zahradami, v těsné blízkosti mořského pobřeží, v oblasti zvané Almyros Beach. Řecké slovo "Almyros" znamená slaný. Zdejší oblast je známá svou chráněnou přírodní rezervací u poloslaného jezera Antinioti, které je domovem rybám, obojživelníkům, ptákům (96 vzácných druhů). Jezero Antinioti je proslavené z knih od G. M. Durella, který pobýval na ostrově několik let. Letovisko Acharavi, kde jsou též nákupní a zábavní možnosti, je vzdáleno cca 2 km (je možné dojít po pláži nebo po silnici - cca 30 minut chůze), taxi vyjde na cca 6 €/jedna cesta. V tomto letovisku je známá zdejší atrakce - vodní park Hydropolis (celodenní vstupné pro dospělé cca 15€, pro děti 5 až 12 - cca 10€). Během pobytu doporučujeme pronajmout si auto a podnikat výlety do okolí, za návštěvu určitě stojí letovisko Kassiopi - malebná rybářská vesnička (cca 10 minut jízdy), Sidari (cca 15 minut jízdy), zátoka Agios Spyridon (cca 5 minut jízdy), s kostelem St. Ekaterini z 18. století, s pozoruhodnými freskami. Nedaleko této zátoky se nachází most, který vede k jezeru Antinioti, kde je nádherná písčitá pláž Yaliskari Beach, kterou turisté využívají především jako nudistickou. Taxi z hotelu Almyros Beach do Kassiopi vyjde na cca 17 €/jedna cesta. Nejbližší minimarket je od hotelu cca 5 minut chůze. Linkovým autobusem (zelené autobusy) je možné pohodlně cestovat z Acharavi do hlavního města (cca 40 km, cca 1 hodina jízdy, cena cca 3,30€/jedna cesta, taxi vyjde na cca 55€/jedna cesta). Z hotelové střední terasy se naskýtají velmi pěkné romantické výhledy na západ slunce a vrcholky v Albánii nebo na opačné straně pohoří Pantokrator.

Služby

Prostorná vstupní hala s recepcí, salónek, výtah (jen v hlavní budově), 2 konferenční sály, internetový koutek (cca 0,50€/10 minut), vnitřní a venkovní bar, bar na terase, vnitřní restaurace s venkovním posezením na terase, venkovní střešní restaurace a la carte (konzumace zde za poplatek), venkovní kavárna na terase, minimarket, klenotnictví, velká zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za poplatek cca 1€/den/kus. Wifi v prostoru recepce za poplatek (cca 15€/den, cca 30€/3 dny).

Kapacita hotelu Cyprotel Almyros

Areál Cyprotel Almyros je tvořen 17 jednopatrovými budovami ve stylu vilek. Celkem je zde 160 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny typu mezoneta - tyto pokoje jsou za příplatek, jsou zde celkem 3 pevná lůžka a jedna přistýlka nebo 2 pevná lůžka a 2 přistýlky. Mezoneta se skládá z ložnice v přízemí a vyvýšeného pokoje dostupného po schodišti; klimatizace, sociální zázemí, balkón nebo terasa jsou společné). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na bazén nebo areál hotelu. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2,50€/den). Některé pokoje mohou být propojené - na vyžádání. Jednolůžkové pokoje jsou též jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Dle ck, Formou ALL INCLUSIVE

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma) a na pláži za poplatek (cca 5€/set/den), dětský koutek, 2 tenisové hřiště (zdarma včetně zapůjčení raket a míčků - jen za vratný depozit), hřiště na basketbal (zdarma), hřiště na minifotbal (5x5 m - zdarma), plážový volejbal, stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 1€/hra), šipky, stolní hokej a el. hry (za poplatek cca 0,50-1€/hra). Jednoduše vybavené fitcentrum (zdarma), sauna (za poplatek), různé masáže (na vyžádání, za poplatek - masáž zad - cca 24€/20 minut, relaxační masáž - cca 28€/25 minut, celé tělo - cca 45€/50 minut, aromaterapie - cca 48€/50 minut). Hotel organizuje během hlavní sezóny v průběhu dne animační programy pro děti i dospělé (v cizím jazyce). Pronájem jízdních kol (cca 7€/den).

Hlavní výhody hotelu Cyprotel Almyros

- klidné prostředí
- nádherné západy slunce
- milý personál

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.