Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dassia Chandris

Luxusní třípatrový hotel je vystavěn na Korfu v udržované zahradě přímo na nádherné pláži. Centrální ulice s obchůdky, tavernami a bary je vzdálena cca 100 m od hotelu.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Dassia Chandris

Luxusní třípatrový hotel Dassia Chandrisje vystavěn v udržované zahradě přímo na nádherné pláži. Centrální ulice s obchůdky, tavernami a bary je vzdálena cca 100 m od hotelu.

Pláž

Písečná pláž s oblázky a pozvolným vstupem do moře je od hotelu Dassia Chandris oddělena pouze nádhernou zahradou. K dispozici jsou lehátka a slunečníky (za poplatek).

Vybavení hotelu Dassia Chandris

Prostorná klimatizovaná vstupní hala s recepcí, výtahy, internet point (za poplatek) zlatník, minimarket, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, restaurace s terasou s nádherným výhledem na moře, bazén s terasou na opalování a dětský bazén.

Vybavení pokojů

Pokoje s možností přistýlky a příslušenstvím jsou vybaveny centrální klimatizací, TV, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů a balkonem. Trezory jsou k dispozici na recepci.

Stravování

Dle zájezdu - polopenze formou bufetu je podávána v hotelové restauraci.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.