Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Delfinia

Zrekonstruovaný hotelový komplex Delfinia, který se skládá ze 3 samostatných budov, se nachází v klidném prostředí letoviska Moraitika na Korfu. Areál je obklopen krásnou exotickou zahradou a olivovým hájem, vedoucím až k vlastní písečné pláži s menšímo oblázky. Centrum letoviska Moraitika s řadou restaurací, taveren, barů a obchodů s potravinami i suvenýry je vzdáleno cca 200m (cca 5 minut pěšky), nejbližší supermarket se nachází cca 100m od hotelu a autobusová zastávka je ve vzdálenosti cca 100m, u vjezdu do hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Delfinia

zrekonstruovaný hotelový komplex Delfinia, který se skládá ze 3 samostatných budov, se nachází v klidném prostředí letoviska Moraitika. Areál je obklopen krásnou exotickou zahradou a olivovým hájem, vedoucím až k vlastní písečné pláži s menšímo oblázky. Centrum letoviska Moraitika s řadou restaurací, taveren, barů a obchodů s potravinami i suvenýry je vzdáleno cca 200m (cca 5 minut pěšky), nejbližší supermarket se nachází cca 100m od hotelu a autobusová zastávka je ve vzdálenosti cca 100m, u vjezdu do hotelu.

Kapacita

v areálu Delfinia je celkem 185 pokojů (1-, 2 lůžkové s možností jedné přistýlky, rodinné pokoje pro 4 osoby, které tvoří 1 místnost se 2 pevnými lůžky a palandou pro děti), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou či koupelnou pouze se sprchou, WC, klimatizací (v provozu obvykle od 10.06. do 10.09. - jen v určitých časových intervalech), fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a rádiem, malou chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na bazén nebo s bočním či přímým výhledem na moře. Boční a přímý výhled na moře a na bazén jsou za příplatek. Dětská postýlka je v hotelu Delfinia na vyžádání zdarma. Trezor na pokoji (za poplatek cca 20€/týden).

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah (v hlavní budově a v budově, kde je restaurace - zde jen do 1. patra), internetové a e-mailové služby (za poplatek cca 4€/30 minut), konferenční místnost, kout s TV se satelitním příjmem, vnitřní klimatizovaná restaurace, kavárna, snackbar na pláži, taverna u pláže, prádelna (za poplatek), rozlehlá zahrada, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně i večeře – bohatý švédský stůl.

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky u bazénu i na pláži (zdarma), lehátka u bazénu i na pláži (za poplatek cca 2,50€/kus/den), prostorné dětské hřiště, herna a miniklub, veřejné WC a sprchy, 2 tenisové kurty (zdarma, zapůjčení 2 raket a míčku cca 2€/hodina), fitcentrum (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), zahradní šachy (zdarma), stolní tenis (zdarma), karetní salónek, šachy, elektrické hry (za poplatek). Vodní sporty na pláži, cca 150 m (za poplatek) a kurzy potápění (cca 500m). Hotel organizuje během dne animační programy a téměř každý večer organizuje různé zábavné programy a večírky.

Hlavní výhody hotelu Delfinia

3 hlavní výhody hotelu: ideální poloha, hezká zahrada, dobrá kuchyně.

Web

Delfinia

Pláž u hotelu Delfinia

Písečná hotelová pláž přímo u hotelu, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Doporučení

Delfinia nabízí ideální polohu u písečné pláže a blízko centra střediska Moraitika.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od