Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dora I

Sympatický dům Dora I. se nachází v klidné časti letoviska Kavos na Korfu, zvané Agios Petros. Od rušného centra Kavosu je vzdálený necelý 1 km, tudíž hluk restaurací, barů a supermarketů nenaruší váš klid. Hosté mohou přímo před domem využívat bazén se sluneční terasou. Součástí areálu je i gril, posezení v chládku pod střechou, venkovní TV kout a šipky. Neorganizovaná pláž je v pěší dostupnosti vzdálená cca 250 m. Doporučujeme však navštívit i organizovanou pláž před studii Sokratis, kterou najdete na začátku letoviska ve vzdálenosti asi 500 m.

Oblast
Středisko

Kapacita Dora I:

10 studií a 1 apartmán

Popis domu Dora I a ubytování:

Sympatický dům Dora I. se nachází v klidné časti letoviska Kavos, zvané Agios Petros. Od rušného centra Kavosu je vzdálený necelý 1 km, tudíž hluk restaurací, barů a supermarketů nenaruší váš klid. Hosté mohou přímo před domem využívat bazén se sluneční terasou. Součástí areálu je i gril, posezení v chládku pod střechou, venkovní TV kout a šipky.  Dům Dora I poskytuje ubytování ve 2-lůžkových studiích - v některých s možností 1 přistýlky a 4-lůžkovém apartmánu s oddělenou ložnicí. Každý z pokojů je vybaven jednoduchým dřevěným nábytkem, kuchyňkou (základní nádobí, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, lednička) a vlastním sociálním zařízením. Všechna studia mají balkón, kromě apartmánu, který má k dispozici terasu.

Pláž u Dora I

Neorganizovaná pláž je v pěší dostupnosti vzdálená cca 250 m. Doporučujeme však navštívit i organizovanou pláž před studii Sokratis, kterou najdete na začátku letoviska ve vzdálenosti asi 500 m.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.