Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Korfu > Katalog objektů > Hotely na Korfu > Elea Beach

Hotely na Korfu: Elea Beach ****

Středisko: Dassia, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Popis hotelu Elea Beach

Přímo na pláži v letovisku Dassia stojí hotel Elea Beach. Od pláže jej dělí pouze zahrada s hotelovým bazénem s mořskou vodou. Hotel Elea Beach nabízí kvalitní služby a je oblíbený především rodinami s dětmi a mladými páry, které jezdí za zábavou do nedalekého centra Dassie či vedlejšího letoviska Ipsos plného barů a příležitostí k večerní zábavě či k nákupům. Pláž v Dassii oceněná modrou vlajkou pro svou čistotu je vhodná pro děti i neplavce a najdete zde několik dobře organizovaných provozoven vodních sportů. Samozřejmostí je možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Hotel Elea Beach doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají kvalitní služby a rádi si večer vyrazí za zábavou.

Vybavení hotelu

Hotel Elea Beach leží přímo na oblázkové pláži, 350 m od centra Dassie, bazén, dětský bazén, dětské hřiště a miniclub, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, restaurace, pool bar, snack bar, recepce, hala, stolní tenis, tenis za poplatek, vodní sporty za poplatek

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj – koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, TV/SAT, lednice a balkon. Všechny pokoje klimatizovány. Sejf na recepci za poplatek. Pokoje s výhledem na moře za poplatek. Možnost 2 přistýlek.

Stravování

polopenze formou bufetu, za příplatek možné stravování typu all inclusive.

Další údaje o hotelu Elea Beach

213 pokojů ve čtyřpatrové budově s výtahem. Úklid: 6x týdně. Výměna ložního prádla: 3x týdně. Výměna ručníků: 3x týdně.

Elea Beach na webu

Hotel Elea Beach

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.