Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elea Beach

Na Korfu, přímo na pláži v letovisku Dassia, stojí hotel Elea Beach. Od pláže jej dělí pouze zahrada s hotelovým bazénem s mořskou vodou. Hotel nabízí kvalitní služby a je oblíbený především rodinami s dětmi a mladými páry, které jezdí za zábavou do nedalekého centra Dassie či vedlejšího letoviska Ipsos plného barů a příležitostí k večerní zábavě či k nákupům.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elea Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis hotelu Elea Beach

Přímo na pláži v letovisku Dassia stojí hotel Elea Beach. Od pláže jej dělí pouze zahrada s hotelovým bazénem s mořskou vodou. Hotel Elea Beach nabízí kvalitní služby a je oblíbený především rodinami s dětmi a mladými páry, které jezdí za zábavou do nedalekého centra Dassie či vedlejšího letoviska Ipsos plného barů a příležitostí k večerní zábavě či k nákupům. Pláž v Dassii oceněná modrou vlajkou pro svou čistotu je vhodná pro děti i neplavce a najdete zde několik dobře organizovaných provozoven vodních sportů. Samozřejmostí je možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Hotel Elea Beach doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají kvalitní služby a rádi si večer vyrazí za zábavou.

Vybavení hotelu

Hotel Elea Beach leží přímo na oblázkové pláži, 350 m od centra Dassie, bazén, dětský bazén, dětské hřiště a miniclub, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, restaurace, pool bar, snack bar, recepce, hala, stolní tenis, tenis za poplatek, vodní sporty za poplatek

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj – koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, TV/SAT, lednice a balkon. Všechny pokoje klimatizovány. Sejf na recepci za poplatek. Pokoje s výhledem na moře za poplatek. Možnost 2 přistýlek.

Stravování

polopenze formou bufetu, za příplatek možné stravování typu all inclusive.

Další údaje o hotelu Elea Beach

213 pokojů ve čtyřpatrové budově s výtahem. Úklid: 6x týdně. Výměna ložního prádla: 3x týdně. Výměna ručníků: 3x týdně.

Elea Beach na webu

Hotel Elea Beach

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.