Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eleni

Příjemná studia Eleni nacházející se v atraktivním prostředí letoviska Sidari, v jeho klidnější části jsou vhodná pro klienty, kteří vyhledávají pobyt v blízkosti dalších možností nákupů, stravování, zábavy a také poblíž pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha studií Eleni

Studia Eleni byla postavena v letovisku Sidari, v části, která směřuje k atraktivní vesničce Peroulades. Tato oblast se vyznačuje klidnějším prostředím a bezprostřední blízkostí atraktivní pláže Apotripiti. 50 m od domu se nachází nejbližší supermarket a restauraci, do rušného centra dojdete cca 5ti minutovou procházkou. Před domem Eleni najdete restauraci a bar Olive Grove s velkoplošnou obrazovkou a bohatou nabídkou jídel a nápojů, jakož i bazén, který mohou (za konzumaci) využívat i hosté domu Eleni. Tyto dva domy odděluje pouze trávník s lehátky a stromy, které poskytují příjemý stín před horkým sluníčkem.

Vybavení studií Eleni

Studia pro 3 osoby (v hlavní budově) s výhledem na bazén nebo na hory , 1 atraktivní apartmán pro 4 osoby se 2 oddělenými ložnicemi (malá vilka vedle hlavní budovy),  kuchyň se základním nádobím , lednička ,  varná konvice , TV , klimatizace (za poplatek) , koupelna (sprcha, WC) , balkon / terasa.

Stravování

Dle CK. Bez stravy.

Pláž

Písečná pláž Apotripiti se nachází 100 metrů od studií Eleni.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.