Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gelina Village

Hotelový komplex Gelina Village nacházející se 500 metrů od centra letoviska Acharavi zaujme i náročnější klientelu, které ocení nejen jeho polohu v blízkosti živého městečka s možnostmi nákupů a zábavy, ale také pláž, která se nachází přímo u areálu. Další nespornou výhodou tohoto ubytování je vodní park Hydropolis, který se nachází hned vedle.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Gelina Village

Hotelový komplex Gelina Village se skládá z hlavní budovy a několika dvou- a třípatrových vilek postavených v rozlehlé zahradě; která dosahuje až k velmi pěkné dlouhé písčito-oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře. Vedle hotelu se nachází vodní park Hydropolis; do kterého mají hosté hotelu vstup 1x denně zdarma. Letovisko Acharavi s možností nákupů a zábavy je vzdáleno 500 m; nejbližší nákupní možnosti jsou přibližně 250 m. Zastávka místní autobusové linky se nachází 100 m od hotelu.

Vybavení hotelu Gelina Village

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, TV místnost, diskotéka, bar; bar u bazénu, 3 bazény, dětské bazény, miniklub, dětské hřiště, konferenční místnost; muzeum folklóru, obchod se suvenýry; minimarket, minizoo, internetový koutek a Wi-Fi připojení (za poplatek)

Vybavení studií

Obývací ložnice s kuchyňským koutem, centrálně řízená klimatizace (15.6. - 15.9.), balkon nebo terasa, lednička, telefon, trezor (za poplatek), televizor se satelitním příjmem, vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou; vysoušeč vlasů; WC)

Ubytování za příplatek

Apartmán - obývací ložnice s kuchyňským koutem a jedna (A4) nebo dvě (A5) oddělené ložnice

Stravování

Dle CK. All Inclusive: 10:00-24:00; zahrnuje snídaně; obědy a večeře formou bufetu; pozdní kontinentální snídaně; lehké občerstvení během dne; odpolední kávu; čaj a zákusky; neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Na večeři je vyžadováno formální oblečení.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a s plážovým barem se nachází v bezprostřední blízkosti areálu.

Sport a zábava

Animační programy, večerní programy, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, vodní park Hydropolis (otevřen 15.5.-15.9.; dle počasí) – 1x za den vstup zdarma; občerstvení za poplatek.

Sport a zábava za příplatek

Kulečník, SPA a wellness centrum (vstup od 18 let), vodní sporty na pláži.

Vzdálenosti

  • letiště 38 km
  • centra 500 m
  • nákupní možnosti 250 m
Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.