Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Korfu: Gemini ***

Středisko: Messonghi, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Gemini

známý hotel rodinného typu s příjemnou atmosférou je situován v klidnější části střediska Messonghi. V jeho blízkosti se nachází supermarkety, taverny, obchody se suvenýry, restaurace apod. Od moře je hotel Gemini vzdálen cca 90m.

Pláž

Pláž u hotelu Gemini je písčitá s drobnými kamínky a pozvolným vstupem do moře. Je vhodná i pro rodiny s dětmi. Na pláži je několik taveren, obchodů se suvenýry, kaváren i rybích restaurací, kde můžete během oběda ochutnávat speciality řecké kuchyně.

Kapacita

tento dvoupatrový hotel Gemini, který tvoří hlavní budova a boční křídlo, má 125 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky pro dítě a pokoje pro rodiny, které tvoří dvě pevná lůžka a palanda pro děti, popřípadě 2 přistýlky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, rádiem a balkónem s výhledem do zahrady. Klimatizace (za poplatek cca 6€/den), lednička (za poplatek cca 4€/den). Trezor na recepci (za poplatek cca 1,50€/den + cca 5€ vratná záloha). Dětská postýlka je v hotelu Gemini na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, vstupní hala, telefonní budka, výtahy, internetový koutek (za poplatek cca 6€/hodina), vnitřní restaurace, venkovní restaurace, salónek s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, vnitřní a venkovní bar, snackbar, venkovní kavárna s TV, venkovní grill-restaurace, sprcha u bazénu, zahrada, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně i večeře – bufet.

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 6€/set/den), velký dětský koutek, kulečník (za poplatek cca 1,50€/hra), stolní tenis (za poplatek cca 3€/hodina). Vodní a plážové sporty (za poplatek): např. paragliding (cca 35€/osoba, cca 55€/2 osoby), vodní lyže (cca 30€), vodní kruhy (cca 10€/1 hodina), banana (cca 40€/3 osoby, za každou osobu navíc cca 10€). Hotel pro své hosty pořádá řecký večírek.

Hlavní výhody hotelu Gemini

3 hlavní výhody hotelu: klidné prostředí, příjemná atmosféra, dobrá kuchyně.

Web

Gemini

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 3x )
Ubytování prima, ale pár drobností by se našlo
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 3x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 3x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 3x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 3x )
Normální
Stravování zde bylo ( 3x )
Normální, neurazilo, ale ani nenadchlo
Služby a personál ( 3x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 3x )
Nic moc
Je ubytování vhodné pro děti? ( 3x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 3x )
Ano
Vybavení ubytování - je zde i ( 3x )
Bar, Bazén, Internet na recepci, Restaurace, Terasa, Zahrada, Chladnička
Nejbližší pláž ( 3x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 3x )
1-5 minut
Vstup do moře je zde ( 3x )
Pozvolný
Služby na pláži a její vybavení ( 3x )
Taverna, Občerstvení, Slunečníky, Lehátka, Vodní sporty a zábava
Vybavení pro děti ( 2x )
Hriště
Pláž je převážně ( 1x )
smíšená

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.