Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Korfu > Katalog objektů > Hotely na Korfu > Grecotel Corfu Imperial

Hotely na Korfu: Grecotel Corfu Imperial *****

Středisko: Dassia, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Grecotel Corfu Imperial

Grecotel Corfu Imperial, jeden z nejlepších hotelů na Korfu, má ideální polohu u písčito-oblázkové pláže na výběžku poloostrova Komeno. Nachází se nedaleko letoviska Dassia, 12 kilometrů na sever od hlavního města Korfu. Rozlehlý hotelový komplex, nabízející i ubytování v bungalovech, je obklopený členitým mořským pobřežím a nádhernou exotickou zahradou s olivovými stromy.

Vybavení

Vnitřní a venkovní sladkovodní bazény, u nichž jsou lehátka, slunečníky a osušky klientům k dispozici bezplatně, stejně jako na hotelových plážích. V areálu hotelu Grecotel Corfu Imperial je několik restaurací a barů i obchody s atraktivním zbožím, kadeřnictví a internetový kout. K vybavení patří tenisové kurty, stolní tenis a fitness centrum. Na pláži se nabízejí široké možnosti provozování vodních sportů včetně windsurfingu, parasailingu, vodního lyžování, škola potápění je 4 kilometry od hotelu. Příznivcům cyklistiky hotel Grecotel Corfu Imperial nabízí pronájem kol. Animační tým připravuje několik programů jak pro dospělé, tak pro děti - například gymnastiku, plážové hry, lekce řeckého tance i jazyka. Grecoland Corner zajišťuje program pro děti od 3 do 12 let, bezplatně jsou poskytovány postýlky a jídelní židličky.

Ubytování

Klimatizované komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, minibar (obsah je zpoplatněn), satelitní televize, rádio, trezor, plážové osušky, balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu.

Relaxační pobyty v hotelu Grecotel Corfu Imperial

Kosmetické středisko nabízí saunu a různé kosmetické a relaxační kúry.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.