Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Korfu > Katalog objektů > Hotely na Korfu > Grecotel Daphnila Bay Thalasso

Hotely na Korfu: Grecotel Daphnila Bay Thalasso *****

Středisko: Dassia, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Grecotel Daphnila Bay Thalasso

Komplex Grecotel Daphnila Bay Thalasso, obklopený vzrostlými borovicemi a olivovníky, stojí na jednom z nejkrásnějších míst ostrova Korfu s výhledem na scenérie zálivu Dassia. Hlavní budova a bungalovy jsou zasazené v pěkně upravené rozlehlé zahradě s palmami u soukromé písečné. Poloha a vybavení komplexu zajišťují ideální podmínky pro příjemnou dovolenou klientů všech generací včetně rodin s dětmi. Daphnila Bay Thalasso se nachází asi 12 kilometrů od hlavního města Korfu.

Vybavení

Hotel Grecotel Daphnila Bay Thalasso nabízí dva sladkovodní bazény, dětský bazén a vnitřní thalasso bazén s mořskou vodou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici u bazénu i na pláži bez poplatku. K hotelu patří kromě hlavní restaurace Marco Polo, à la carte restaurace Mare Nostrum, pool bar, lobby bar a bar na pláži. Vybavení doplňuje minimarket, zlatnictví, butik a kadeřnictví. Sportovně založení klienti mohou využít zdarma tenisové kurty, fitness centrum, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a basketbal. Hotel zajišťuje pronájem horských kol a vyjížďky na koních. Připojení wifi ve veřejných hotelových prostorách bez poplatku.

Denní hotelové aktivity zahrnují gymnastiku, aerobik, vodní polo a večery s taneční show, živou hudbou a další zábavou. Grecoland Club nabízí pestrý program pro děti od 3 do 12 let s odborným dohledem, na vyžádání lze zajistit hlídání a kurzy plavání. Postýlky pro děti do dvou let, vysoké židle v jídelně a ohřívač lahví jsou poskytovány zdarma, je tu i dětské hřiště. Pro teenagery ve věku 13 – 17 let od poloviny června do poloviny září připravuje zajímavé aktivity Club 4 U.

Ubytování v hotelu Grecotel Daphnila Bay Thalasso

Klimatizované komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, rádio, trezor, lednička, balkón nebo terasa. Možnost ubytování rodin s dětmi v bungalovech nebo propojených pokojích.

Stravování

Dle ck, snídaně formou bufetu, možnost dokoupení plné penze formou all inclusive.

Program Premium Plus all inclusive může zahrnovat

● Snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin.

● Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.30 hodin.

● Dětské večeře od 18.30 do 19.00 hodin.

● Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.15 hodin.

● Teplé nápoje, nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno, vybrané alkoholické nápoje a zmrzlinu od 10.30 do 18.00 hodin.

● Dopolední snacky v Beach House restauraci a u pool baru od 11.00 do 12.15 hodin a od 16.30 do 18.00 hodin.

● Kávu a sušenky v Beach House restauraci a u pool baru od 15.00 do 16.30 hodin.

● Nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno a další vybrané alkoholické nápoje, koktejly, bowle a teplé nápoje v lobby baru od 17.30 do 01.30 hodin.

● Půlnoční snacky v lobby baru od 23.30 hodin do půlnoci.

● Po předchozí rezervaci jednou během pobytu možnost večeře v à la carte restauraci od 19.00 do 22.00 hodin.

 

Relaxační pobyty

Luxusní Elixir Thalasso Spa s výhledem na moře nabízí řadu zkrášlovacích procedur a relaxačních terapií včetně čokoládových zábalů, aromaterapií, aroma masáží, hydroterapie a zábalů z mořských řas. Služby doplňuje sauna, parní lázeň, thalassotherapy bazén s mořskou vodou a jacuzzi.

Sport all inclusive v hotelu Grecotel Daphnila Bay Thalasso

Boccia, plážový volejbal, basketbal, tenis, mini fotbal, šipky, lukostřelba, fitness centrum v hale, windsurfing, kanoe a šlapadla.

Hotel Grecotel Daphnila Bay Thalasso na webu

Grecotel Daphnila Bay Thalasso

Hotel Grecotel Daphnila Bay Thalasso *****  - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ V 2012

Bungalov směrem k moři; Dvoulůžkový pokoj výhled do hor; Dvoulůžkový pokoj výhled na moře; Jednolůžkový pokoj výhled do hor; Rodinný bungalov směrem k moři.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.