Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Korfu > Katalog objektů > Hotely na Korfu > Grecotel Eva Palace

Hotely na Korfu: Grecotel Eva Palace ****

Středisko: Dassia, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Grecotel Eva Palace

Moderní hotel Grecotel Eva Palace se nachází na poloostrově Komeno, nedaleko letoviska Dassia, asi 10 kilometrů na sever od hlavního města ostrova Korfu.

Vybavení

Efektní bazén s mořskou vodou, u něhož jsou lehátka, slunečníky a osušky klientům k dispozici bezplatně, stejně jako na pláži. Hotel Grecotel Eva Palace nabízí ubytování v romantickém prostředí především pro dvojice všech generací. Krásná příroda a vysoký standard služeb spolu s nočním nasvícením bazénu i celého areálu zaručují nezapomenutelné zážitky. K vybavení patří elegantní restaurace s terasou a pool bar, stolní tenis, fitness centrum, zlatnictví, internetový koutek a minimarket. Animační programy zahrnují ochutnávku vín, lekce vaření a tance. Za poplatek možnost kosmetických služeb a masáží v sousedním hotelu Daphnila Bay Thalasso, kde si také lze pronajmout tenisové kurty anebo horská kola. Golfisté si mohou zahrát na 18jamkovém hřišti Corfu Golf Clubu, vzdáleném 14 kilometrů.

Ubytování v hotelu Grecotel Eva Palace

Dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní televize, lednička, rádio, CD přehrávač, trezor a balkon nebo terasa. Všechny pokoje jsou napojeny na centrální klimatizaci. Pronájem minibaru za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Transfer do/z hotelu taxíkem.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.