Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hellinis

Příjemný hotel Hellinis se nachází pouhé 2 kilometry od letiště a 3 kilometry od hlavního města Korfu, v prázdninovém středisku Kanoni, asi 300 metrů od oblázkové pláže s lehátky a slunečníky. Hotel disponuje vybavenými pokoji se dvěma lůžky s možností přistýlky, v areálu naleznete směnárnu, půjčovnu aut a kol, restauraci, bar, kavárnu a samozřejmostí je i bar u bazénu. Ubytování v hotelu Hellinis lze doporučit všem věkovým kategoriím klientů, kteří ocení dobrou dostupnost krásného města Korfu a krátký transfer z letiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Hellinis

Hotel Hellinis se nachází 300 m od oblázkové pláže v letovisku Kanoni, 2 km od letiště a 3 km od hlavního města Korfu.

Vybavení hotelu Hellinis

Recepce, trezory, směnárna, výtah, půjčovna aut a kol, wi fi, restaurace, bar, kavárna, bar u bazénu, bazén, vodní sporty na pláži.

Ubytování v hotelu Hellinis

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, wi fi zdarma, SAT TV, ledničkou a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), lednička, vodní sporty na pláži.

Pro děti

Dětský bazén.

Strava

Dle CK. Snídaně: bufetové snídaně (07:30 – 10:00). Polopenze: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), bufetové večeře (19:00 – 21:30). All inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (19:00 – 21:30), občerstvení (11:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Pláž

Cca 300 m od pláže

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.