Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iberostar Regency Beach

Moderní, částečně zrekonstruovaný hotel Iberostar Regency Beach s příjemnou atmosférou se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Korfu v turistické části zvané Agios Ioannis Melitieon, mezi letovisky Benitses (cca 3,5km) a Moraitika (cca 4km). Nejbližší nákupní zóna je od hotelu vzdálena cca 3 km. Hotel je zasazen do svahu a obklopují jej zelené pahorky, táhnoucí se podél pobřeží.Před hotelem je zastávka městského autobusu, který jezdí do hlavního města Korfu i do letovisek na jihu ostrova.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Iberostar Regency Beach

Moderní, částečně zrekonstruovaný hotel Iberostar Regency Beach s příjemnou atmosférou se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v turistické části zvané Agios Ioannis Melitieon, mezi letovisky Benitses (cca 3,5km) a Moraitika (cca 4km). Nejbližší nákupní zóna je od hotelu vzdálena cca 3 km. Hotel je zasazen do svahu a obklopují jej zelené pahorky, táhnoucí se podél pobřeží.Před hotelem je zastávka městského autobusu, který jezdí do hlavního města Korfu i do letovisek na jihu ostrova.

Kapacita

hotel Iberostar Regency Beach má celkem 223 pokojů v hlavní budově a v bungalovech (1-, 2lůžkové, 3lůžkové a rodinné pokoje pro 4 osoby, které tvoří jedna místnost se 3 pevnými lůžky a gaučem s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Výhled na moře je za příplatek. Dále jsou zde i pokoje se 2 ložnicemi s výhledem na moře - na vyžádání za příplatek). Všechny standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací (v provozu obvykle od června do září, jen v určitých časových intervalech), fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, rychlovarnou konvicí a balkónem s výhledem na moře. Rodinné pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek. Dětská postýlka je v hotelu Iberostar Regency Beach na vyžádání zdarma. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3,50€/den).

Pláž u Iberostar Regency Beach

Oblázková pláž, se vstupem do moře vhodným též pro děti, je vzdálena cca 15m a přístupná podzemním tunelem. Moře je v této oblasti křišťálově čisté a osvěžující.

Služby

prostorná vstupní hala s recepcí, směnárna, telefonní automat, internetový koutek (za poplatek cca 2€/20 minut), 2 výtahy, hlavní restaurace, kde se podávají snídaně a večeře, hlavní bar s TV se satelitním příjmem, taverna na pláži, kde se podávají obědy, plážový bar, bar u bazénu, dětský bar v dětském parku, místnost se 2 kulečníky, salónek, minimarket a obchod se suvenýry, parkoviště.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz popis), možná i dietní strava.

All inclusive

- Snídaně (07:00 – 10:00 hodin), obědy (12:30 – 14:30 hodin) a večeře (19:00 – 21:30 hodin) formou švédského stolu - Speciální bufet pro děti (19:00 – 21:30 hodin) – hamburgery, hranolky, rybí prsty a kuřecí nugety - Svačiny formou teplých snacků (sýrové koláče, špenátové taštičky, hot dog, malé pizzy) od 10:00 – 12:00 hodin a od 15:00 – 18:00 hodin - Svačiny formou studených snacků (různé sandwiche, ovoce) od 10:00 – 24:00 hodin - Neomezenou konzumaci nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy a další nealko) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, červené a bílé víno, likéry, brandy, koktejly aj.) od 10:00 – 24:00 hodin - Zmrzlinu od 10:00 – 21:30 hodin - Odpolední teplé nápoje (kávu a čaj) se sušenkami, koláči nebo dezerty od 16:30 – 17:30 hodin - Teplé nápoje (filtrovaná káva, cappuccino a horká čokoláda) od 10:00 – 24:00 hodin - V případě strávení dne mimo hotel – možnost vyžádání balíčku (studené kuře nebo vepřové, vajíčko, rajské, okurka, obložené chleby, ovocný džus) - nutno nahlásit nejpozději do 18:00 hodin předešlého dne na recepci) - Sportovní aktivity zdarma: kurz aerobiku, vodní aerobik, tenis (vratný depozit), stolní tenis, squash, lukostřelba, volejbal, basketbal, šipky, stolní hry - Aktivity pro děti: dětský klub každý den, dětské hřiště (bez dozoru), hry, mini disko v časech 10:30-12:30 a 15:30-17:30 hodin - Slunečníky a lehátka na pláži zdarma, osušky na pláž (vratný depozit) - Během dne a večera animační programy - Konání některých aktivit je závislé na počasí

Sport a zábava

venkovní bazén, velký dětský bazén, terasa s lehátky a slunečníky - zdarma, lehátka a slunečníky na pláži - zdarma, možnost zapůjčení plážové osušky (vratná záloha 10€), WC + sprchy na pláži a u bazénu, velké dětské hřiště. Zdarma jsou pro hotelové hosty: minigolf s 9-ti jamkami, 2 tenisové kurty, basketbal, vodní pólo, aerobik, aqua aerobik, squash, lukostřelba, stolní tenis, šipky. Kulečník (za poplatek cca 2€/hra). U pláže jsou též dvě malá přístaviště. Dále hotel pořádá různé animační programy pro děti a dospělé, pravidelné večerní programy, řecké večery a jiné tématické večery, folklórní show, kabarety, diskotéky aj.

Hlavní výhody hotelu Iberostar Regency Beach

3 hlavní výhody hotelu: kvalitní servis, výborná kuchyně, hezká krajina.

Web

Iberostar Regency Beach

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.