Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ionian Eye

Moderně vybavené pokoje a apartmány hotelu Ionian Eye se nachází asi 2 km od centra oblíbeného prázdninového městečka Messonghi, pouhých 80 m od písečné pláže a 22 km od hlavního města Kerkyra. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman

Poloha hotelu Ionian Eye

Moderní apartmány a pokoje hotelu Ionian Eye se nachází v jihovýchodní části ostrova Korfu, v oblíbeném letovisku Messonghi, 22 km od hlavního města Kerkyra. V blízkém okolí hotelu se nachází obchod a taverna, centrum Messonghi je vzdálené cca 2 km.

Vybavení hotelu Ionian Eye

Recepce, zahrada, venkovní bazén, dětský bazén, internet.

Vybavení pokojů

Pokoje pro 2 osoby, vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout s elektrickým vařičem, se základním vybavením a ledničkou, klimatizace, SAT TV, balkon nebo terasa. Apartmány se 2 ložnicemi, vlastním soc. zařízením, klimatizace, SAT TV, kuchyňský kout s elektrickým vařičem, se základním vybavením a ledničkou, balkon nebo terasa.

Stravování

Dle CK. Vlastní ve vybavených kuchyňkách.

Pláž

Pokoje a apartmány se nachází cca 80 m od písečné pláže.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.