Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ionian Sea View

Hotel Ionian Sea View, nacházející se v zahradě, poblíž písečné pláže oblíbeného a velmi živého letoviska Kavos je dobrým typem zejména pro mladé páry, kteří vyhledávají ubytování v klidném místě, avšak v blízkosti možností večerní zábavy v místních barech a klubech.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha hotelu Ionian Sea View

Hotel Ionian Sea View se nachází v zahradách nedaleko písčité pláže v letovisku Kavos, 800 m od jeho centra s obchody, restauracemi a bary a 45 km od letiště. 500 m od hotelu je zastávka autobusu. Letovisko Kavos je velmi živým hlavním městem noční zábavy, proto rodinám a klientům preferujícím klidnou dovolenou doporučujeme jiná letoviska.

Vybavení hotelu Ionian Sea View

Restaurace, směnárna, trezory, lékař na zavolání, internetová kavárna, bar s TV, snack bar u bazénu, pizza, bazén, 3 kulečníkové stoly, stolní tenis, vodní sporty na pláži, super market.

Ubytování

Hotel Ionian Sea View nabízí studia až pro 4 osoby. Jsou vybavena koupelnou s WC, klimatizací, ledničkou, vybavenou kuchyňkou s ledničkou, toustovačem a konvicí a balkónem nebo verandou.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, trezor, internet, kulečník, vodní sporty na pláži.

Pro děti

Dětský bazén.

Strava

Dle CK. Vlastní strava. Snídaně: servírované snídaně. Polopenze: servírované snídaně, servírované večeře.

Pláž

Cca 200 m od pláže

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.