Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lambroula

Apartmánový dům Lamroula se nachází ve svahu na klidném místě, nad přístavem městečka Kassiopi na ostrově Korfu. Vzdálenost do centra městečka s tavernami a obchůdky je 250 metrů. Doporučujeme k prožití klidné dovolené na kouzelném místě s překrásným výhledem na přístav.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lambroula, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v apartmánech a studiích Lambroula

Apartmány a studia Lambroula se nachází v městečku Kassiopi. Apartmány a studia Lambroula ve dvoupodlažní vile jsou prostorné a velmi vkusně zařízené. Jsou vybaveny kuchyňským koutem včetně ledničky. Ve studiích je obývací ložnice se dvěma lůžky a s možností jedné přistýlky, oddělená kuchyně, koupelna s WC a balkon. Apartmány se skládají ze dvou ložnic po dvou lůžkách a s možností jedné přistýlky, dále oddělená kuchyně, koupelna s WC a balkon.

Sport a zábava

Nabídka fakultativních výletů, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.