Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Korfu: Leonidas

Středisko: Agios Georgios /sever/, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Popis okolí studií Leonidas

V půvabné zátoce severozápadní části ostrova Korfu je populární letovisko Agios Georgios. Jeho pobřeží je každoročně oceňováno modrou vlajkou EEC. V blízkosti písečné pláže se nachází příjemný patrový objekt se studii Leonidas. V blízkosti jsou také restaurace a typické taverny, v nichž lze strávit příjemné večery a pochutnat si na typické řecké kuchyni. Je zde mnoho různých obchůdků, půjčovny sportovních potřeb (lodě, šlapadla, horská kola) i automobilů a populárních motocyklů. Nechybí ani diskotéka. Agios Georgios se považuje za skvost mezi letovisky na Korfu.

Poloha studií Leonidas

Studia Leonidas jsou asi 150 m od hezké písečné pláže s velmi pozvolným vstup do moře. Centrum letoviska Agios Georgios je 200 metrů, stejně tak  nákupní možnosti 200 m, restaurace 150 m, bazén 250 m. Studia Leonidas leží 40 km od centra hlavního města Kerkyry. Letiště je vzdálené 42 km.

Ubytování

Velice pěkná a prostorná studia Leonidas jsou umístěna v mírném kopci a na velmi klidném místě. Studia jsou typu open s kvalitními interiéry. Mají samostatnou ložnici a prostorný obývací pokoj s dalšími dvěma rozkládacími lůžky, takže je možné ubytovat pohodlně až 4 osoby. Vybaveny jsou malou kuchyní s ledničkou, rychlovarnou konvicí, elektrickým vařičem, troubou a základním nádobím. Samozřejmě zde nechybí ani koupelna se sprchovým koutem a WC, stejně jako balkon nebo terasa s posezením. K dispozici je i satelitní televize. Obsazenost studií jsou 2+1 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport a zábava

Hned u domu Leonidas se nachází tenisový kurt (za poplatek). Na pláži je možné si zahrát volejbal, půjčit si loďku či šlapadlo nebo využít široké nabídky motorizovaných vodních sportů. Na výlet do okolí je možné se vydat na vypůjčeném kole, skútru nebo autem. V okolí studií Leonidas můžete posedět v oblíbených tavernách nebo si projít místní obchůdky, ve kterých se často dohovoříte i česky.

Pláž

Studia Leonidas jsou asi 150 m od hezké písečné pláže s velmi pozvolným vstup do moře.  Pobřeží u AGios Georgios je každoročně oceňováno modrou vlajkou EEC. Na pláži je možné si zahrát volejbal, půjčit si loďku či šlapadlo nebo využít široké nabídky motorizovaných vodních sportů.

Stravování

dle CK, Vlastní stravování, k dispozici je plně vybavený kuchyňský kout. Další stravovací možnosti jsou v těsné blízkosti studií. Nákupní možnosti potravin a dalšího zboží ve v těsné blízkosti.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.