Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Liapades Beach

Na západním pobřeží Korfu, nedaleko vesnice Liapádes, je úsek krásných přírodních zátok s křišťálově čistým mořem. Mezi zelenými stráněmi se strmě klikatí cesta vedoucí dolů až k pláži. Hotel Liapades Beach je nenásilně zasazen ve svahu mezi borovicemi, cypřiši a olivovníky. Komplex tvoří několik menších budov a bazén v zahradě. Pokoje jsou moderně zařízené a nabízejí dostatečný komfort pro trávení letní dovolené.

Oblast
Středisko

Popis hotelu Liapades Beach

Na západním pobřeží nedaleko vesnice Liapádes je úsek krásných přírodních zátok s křišťálově čistým mořem. Mezi zelenými stráněmi se strmě klikatí cesta vedoucí dolů až k pláži. Hotel Liapades Beach je nenásilně zasazen ve svahu mezi borovicemi, cypřiši a olivovníky. Komplex tvoří několik menších budov a bazén v zahradě. Pokoje jsou moderně zařízené a nabízejí dostatečný komfort pro trávení letní dovolené. V zahradě u bazénu je božský klid k relaxaci, takže se konečně dostanete ke své oblíbené knize. Pár metrů od hotelu jen seběhnete z kopečku na pěknou oblázkovou pláž, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečník nebo se zabavit některým z vodních sportů. V nedalekém centru letoviska najdete několik taveren, barů i obchodů. Doporučujeme všem, kteří vyhledávají klidnou dovolenou uprostřed krásné přírody.

Vybavení hotelu

Hotel Liapades Beach leží 150 m od oblázkové pláže, 1,5 km od centra, sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, recepce, hala s TV a wi-fi připojením, bar s večerním programem (řecký večer, barbecue, živá hudba), stolní tenis, kulečník, vodní sporty na pláži

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, lednice, TV, telefon a balkon nebo terasa. Klimatizace v ceně v měsících červenec a srpen. Trezor na pokoji za poplatek. Možnost 1 přistýlky, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

snídaně formou bufetu, večeře - menu o 4 chodech

Další údaje o hotelu Liapades Beach

28 pokojů ve třípatrové budově Úklid: 6x týdně. Výměna ložního prádla: 3x týdně. Výměna ručníků: 3x týdně.

Liapades Beach na webu

Hotel Liapades Beach

Názory klientů

"Příjemná dovolená" - rád bych poděkoval za příjemně strávenou dovolenou v letovisku Liapades, hotel Liapades Beach. Letovisko je zasazeno do nádherné krajiny. Prostředí hotelu odpovídá ceně. Obrovskou pochvalu si zaslouží delegátka, tak pohodový a vstřícný přístup delegáta jsme nezažili. Lukáč Petr

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.