Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Korfu > Katalog objektů > Hotely na Korfu > Louis Corcyra Beach

Hotely na Korfu: Louis Corcyra Beach ****

Středisko: Gouvia, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Popis hotelu Louis Corcyra Beach :

Gouvia se nachází asi 10 km od hlavního města Korfu u poloostrova Kommeno. V této oblasti jsou převážně luxusní hotely a soukromé vily, což je ideální ke strávení klidné dovolené v krásném prostředí. Najdete zde menší jachetní přístav a centrum s nákupními a zábavními možnostmi. Do vedlejšího rušného střediska Dasia nebo do hlavního města Kerkyra se pohodlně dostanete autem.

Vybavení:

Hotelový komplex Louis Corcyra Beach se skládá z několika budov a komplexu bungalovů. Leží v krásné udržované zahradě s nádherným výhledem na moře přímo na písečno – oblázkové pláži. Je vzdálený cca 8 km od hlavního města a 200 m od centra letoviska a jachetního přístavu.

Ubytování :

hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a internetovým koutkem, restaurace s terasou, lobby, restaurace á la carte. V zahradě potom bazén, dětské brouzdaliště, vířivka a bar u bazénu. Dále tenisové kurty, stolní tenis, volejbal, minigolf, dětské hřiště a miniklub. všechny komfortně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů) a jsou vybaveny klimatizací, telefonem, lednicí, TV/sat. a trezorem. Pokoje s výhledem na moře a bungalovy za příplatek.

Stravování :

Dle zájezdy, All Inclusive. Plná penze formou bufetu. Lehký snack během dne. Káva, čaj zákusek odpoledne. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10:00 – 24:00)

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.