Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Korfu > Katalog objektů > Hotely na Korfu > Louis Kerkyra Golf

Hotely na Korfu: Louis Kerkyra Golf ****

Středisko: Kerkyra, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Doporučení pro hotel Louis Kerkyra Golf

Tento luxusní hotel sítě Louis hotels s velmi klidnou zahradou a vlastní pláží se nachází téměř v hlavním městě Kerkyře, kde je možné navštívit nejvyhledávanější památky ostrova Korfu. Vhodný pro náročnější klienty.

Pláž

Hotel Louis Kerkyra Golf leží přímo u písečné pláže, lehátka a slunečníky zdarma.

Poloha

Hotel Louis Kerkyra Golf se nachází v rozlehlé privátní a velmi klidné zahradě nedaleko centra letoviska Kerkyra, cca 2 km od historického centra. Vzdálenost na letiště je 7 km. Vzdálenost golfového hřiště je 15 km.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně 7:00–10:00, oběd 12:30–15:00 a večeře 19:00–21:30) v hotelové restauraci, další občerstvení (snacky, hamburgery, bagety, zmrzlina) na baru v období od 10:00–24:00 (mimo času oběda), neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, káva, čaj v barech a restauracích v období od 10:00–24:00.

Ubytování v hotelu Louis Kerkyra Golf

Komfortní pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana/WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), chladničkou (zdarma) a rychlovarnou konvicí. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Klimatizovaná vstupní hala s recepcí, lobby s Wi-Fi (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), směnárna, vnitřní a venkovní restaurace, lobby bar, bar na pláži a bar u bazénu, bazén, dětský bazén, dětské hřiště, tenisový kurt, mini fotbal, volejbal, badminton, půjčovna kol. Také Animační programy, lukostřelba, aerobik.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.