Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Louis Regency Beach

Moderní, částečně zrekonstruovaný hotel Louis Regency Beach s příjemnou atmosférou, který spadá nyní do hotelového řetězce společnosti LOUIS, se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v turistické části Korfu zvané Agios Ioannis Melitieon, mezi letovisky Benitses (cca 3,5 km) a Moraitika (cca 4 km). Nejbližší nákupní zóna je od hotelu vzdálena cca 3 km. Hotel je zasazen do svahu a obklopují jej zelené pahorky, táhnoucí se podél pobřeží.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Louis Regency Beach

Moderní, částečně zrekonstruovaný hotel Louis Regency Beach s příjemnou atmosférou, který spadá nyní do hotelového řetězce společnosti LOUIS, se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v turistické části Korfu zvané Agios Ioannis Melitieon, mezi letovisky Benitses (cca 3,5 km) a Moraitika (cca 4 km). Nejbližší nákupní zóna je od hotelu vzdálena cca 3 km. Hotel je zasazen do svahu a obklopují jej zelené pahorky, táhnoucí se podél pobřeží. Před hotelem je zastávka linkového autobusu, který jezdí do hlavního města Korfu i do letovisek na jihu ostrova. Hlavní budova hotelu Louis Regency Beach se nachází u frekventované cesty, přímořské silnice, která propojuje hlavní město s jižní částí ostrova.

Kapacita

Hotel Louis Regency Beach má celkem 213 pokojů v hlavní budově a v bungalovech (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a rodinné pokoje, kde je navíc palanda pro děti - tyto pokoje mají výhled do vnitrozemí). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací (v provozu obvykle od června do září, jen v určitých intervalech) fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem na moře nebo vnitrozemí. Námi nabízené standardní pokoje pro 2 až 3 osoby mají výhled na moře, stejně tak jednolůžkový pokoj. Rodinné pokoje s výhledem na moře (v hlavní budově) jsou za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3,50€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Plážové osušky (zdarma, za vratný depozit).

Služby

Prostorná vstupní hala s recepcí, telefonní automat, internetový koutek (za poplatek cca 2€/20 minut), 2 výtahy v hlavní budově, hlavní restaurace, kde se podávají snídaně a večeře, hlavní bar s TV se satelitním příjmem, taverna na pláži, kde se podávají obědy, plážový bar, bar u bazénu, dětský bar v dětském parku, místnost se 2 kulečníky, salónek, minimarket a obchod se suvenýry, parkoviště. Wifi v prostoru recepce za poplatek (cca 6€/2 hodiny).

Stravování

Obvykle Formou ALL INCLUSIVE, možná i dietní strava.

Hlavní výhody hotelu Louis Regency Beach

hezká krajina

Web

www.louishotels.com

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.