Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Magna Graecia

Hotelový komplex Magna Graecia  se nachází v oblíbeném letovisku Dassia na Korfu, cca 300 m od písčito-oblázkové pláže. Magna Graecia je kvalitní 4 * hotel, který nabízí odpovídající služby. Doporučujeme klientům, kteří hledají klid a zároveň aktivní dovolenou. Hl. město je vzdáleno pouhých 12 km, od hotelu jezdí pravidelná autobusová doprava.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis a poloha hotelu Magna Graecia

Hotelový komplex Magna Graecia  se nachází v oblíbeném letovisku Dassia, cca 300 m od písčito-oblázkové pláže. Magna Graecia je kvalitní 4 * hotel, který nabízí odpovídající služby. Doporučujeme klientům, kteří hledají klid a zároveň aktivní dovolenou. Hl. město je vzdáleno pouhých 12 km, od hotelu jezdí pravidelná autobusová doprava.

  • písčito-oblázková pláž cca 300 m
  • centrum cca 200 m
  • letiště cca 13 km

Ubytování v hotelu Magna Graecia

pokoje pro 2 os./možnost až 2 přistýlek;vlastní soc.zařízení;SAT/TV;telefon;klimatizace ;balkon/terasa výhled na moře/okolí;

Stravování

polopenze formou bufetu;možnost all inclusive,;snídaně, ,večeře formou bufetu + lehký oběd(saláty,předkrmy a pod.);teplé a studené občerstvení, káva, čaj, sušenky 10 - 18 hod;neomezenou konzumaci alko a nealko nápojů místní výroby po celý den 10:30 - 23 hod.

Služby, sport a zábava

recepce;sejf (poplatek);restaurace,bar;SAT/TV koutek;veliký bazén;dětský bazén;lehátka a slunečníky u bazénů zdarma;pool bar;dětské;hřiště;obchod se suvenýry;směnárna;hotelové parkovišt;Sport a zábava;2x týdně zábavní večery;vodní sporty na pláži;fitness (v ceně);sauna (v ceně);solárium;tenisové kurty (v ceně);herní místnost;stolní tenis;biliard;obchody, taverny a bary v Dassii

Proč právě hotel Magna Graecia

  • výhodná cena
  • kvalitní servis
  • možnost all inclusive
  • dobré spojení s hl. městem
  • aktivní dovolená
Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.