Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marios

Oblíbená a velmi žádaná studia Marios s rodinnou atmosférou se nacházejí na okraji letoviska Sidari na Korfu, v klidném prostředí. Uzavřený areál Marios se studii se skládá ze dvou budov v ostrovním stylu, které jsou obklopeny krásně udržovanou, v noci osvícenou zahradou, plnou květin a stromů. Ve vzdálenosti cca 100 m je malý vodní park (Vodní park Sidari). Studia Marios se nacházejí cca 400 m od centra letoviska Sidari s restauracemi, bary, tavernami, různými obchody a jinými možnostmi denní a noční zábavy. Nejbližší obchod je cca 50 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marios, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha studií Marios

Oblíbená a velmi žádaná studia Marios s rodinnou atmosférou se nacházejí na okraji letoviska Sidari, v klidném prostředí. Uzavřený areál Marios se studii se skládá ze dvou budov v ostrovním stylu, které jsou obklopeny krásně udržovanou, v noci osvícenou zahradou, plnou květin a stromů. Ve vzdálenosti cca 100 m je malý vodní park (Vodní park Sidari). Studia Marios se nacházejí cca 400 m od centra letoviska Sidari s restauracemi, bary, tavernami, různými obchody a jinými možnostmi denní a noční zábavy. Nejbližší obchod je cca 50 m.

Kapacita studií Marios

celkově je zde 12 studií. Studia pro 2 osoby tvoří jedna místnost se 2 lůžky. Dále jsou vybavena odděleným kuchyňským koutem se základním vybavením, el. vařičem, troubou a ledničkou, koupelnou se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem, fénem, trezorem a balkónem nebo terasou s křesílky a malým stolkem s výhledem do zahrady. Studia pro 2 - 3 osoby tvoří jedna místnost se 2 lůžky a přistýlkou pro dítě. Tato jsou situována v přízemí v jednopodlažní přilehlé budově (mají terasu s výhledem do zahrady). Vybavení je stejné jako u studií pro 2 osoby. Klimatizace (za poplatek cca 4€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Pláž u hotelu Marios

Písečná pláž je vzdálena cca 470 m a vyhledávaný kanál D`Amour cca 1,5 km.

Služby

klienti, kteří si předem zakoupí stravu formou polopenze v hotelu Sidari Water Park, mohou zdarma využívat skluzavky a bazény (2 dětské bazény a 3 dětské skluzavky, 3 bazény pro dospělé a 3 skluzavky), slunečníky a lehátka, dětské hřiště, stejně tak hotelové služby (salónek s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, internetový koutek (za poplatek cca 5€/hodina), videohry a kulečník (za poplatek cca 1,50€/hra), různé dětské hry (za poplatek cca 0,50€/hra). Dále se mohou připojit k zábavním a společenským programům (řecký večírek, bingo, kvízy, karaoke, show, živá hudba, soutěže). Klienti obdrží pásku na zápěstí s označením, že mohou tyto služby čerpat. Pro ostatní je vstup do zdejšího vodního parku za poplatek (cca 6€/den).

Stravování

vlastní s možností vaření. Předem je možné zakoupit si polopenzi (snídaně – anglické servírované a servírované večeře formou menu; předkrm s výběrem ze 3 druhů, salát pro dvě osoby, hlavní chod s výběrem ze 3 jídel a jako dezert zmrzlina, ovoce nebo zákusek) v hotelu Sidari Water Park cca 100m.

Sport a zábava

slunečníky a lehátka v zahradě, dětský koutek s houpačkami. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 2 – 3€/kus/den), vodní sporty na pláži (za poplatek).

Hlavní výhody studií Marios

3 hlavní výhody studií: výhodná cena, hezká zahrada, malý vodní park v blízkosti.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.