Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marios

Oblíbená a velmi žádaná studia Marios s rodinnou atmosférou se nacházejí na okraji letoviska Sidari na Korfu, v klidném prostředí. Uzavřený areál Marios se studii se skládá ze dvou budov v ostrovním stylu, které jsou obklopeny krásně udržovanou, v noci osvícenou zahradou, plnou květin a stromů. Ve vzdálenosti cca 100 m je malý vodní park (Vodní park Sidari). Studia Marios se nacházejí cca 400 m od centra letoviska Sidari s restauracemi, bary, tavernami, různými obchody a jinými možnostmi denní a noční zábavy. Nejbližší obchod je cca 50 m.

Oblast
Středisko

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha studií Marios

Oblíbená a velmi žádaná studia Marios s rodinnou atmosférou se nacházejí na okraji letoviska Sidari, v klidném prostředí. Uzavřený areál Marios se studii se skládá ze dvou budov v ostrovním stylu, které jsou obklopeny krásně udržovanou, v noci osvícenou zahradou, plnou květin a stromů. Ve vzdálenosti cca 100 m je malý vodní park (Vodní park Sidari). Studia Marios se nacházejí cca 400 m od centra letoviska Sidari s restauracemi, bary, tavernami, různými obchody a jinými možnostmi denní a noční zábavy. Nejbližší obchod je cca 50 m.

Kapacita studií Marios

celkově je zde 12 studií. Studia pro 2 osoby tvoří jedna místnost se 2 lůžky. Dále jsou vybavena odděleným kuchyňským koutem se základním vybavením, el. vařičem, troubou a ledničkou, koupelnou se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem, fénem, trezorem a balkónem nebo terasou s křesílky a malým stolkem s výhledem do zahrady. Studia pro 2 - 3 osoby tvoří jedna místnost se 2 lůžky a přistýlkou pro dítě. Tato jsou situována v přízemí v jednopodlažní přilehlé budově (mají terasu s výhledem do zahrady). Vybavení je stejné jako u studií pro 2 osoby. Klimatizace (za poplatek cca 4€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Pláž u hotelu Marios

Písečná pláž je vzdálena cca 470 m a vyhledávaný kanál D`Amour cca 1,5 km.

Služby

klienti, kteří si předem zakoupí stravu formou polopenze v hotelu Sidari Water Park, mohou zdarma využívat skluzavky a bazény (2 dětské bazény a 3 dětské skluzavky, 3 bazény pro dospělé a 3 skluzavky), slunečníky a lehátka, dětské hřiště, stejně tak hotelové služby (salónek s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, internetový koutek (za poplatek cca 5€/hodina), videohry a kulečník (za poplatek cca 1,50€/hra), různé dětské hry (za poplatek cca 0,50€/hra). Dále se mohou připojit k zábavním a společenským programům (řecký večírek, bingo, kvízy, karaoke, show, živá hudba, soutěže). Klienti obdrží pásku na zápěstí s označením, že mohou tyto služby čerpat. Pro ostatní je vstup do zdejšího vodního parku za poplatek (cca 6€/den).

Stravování

vlastní s možností vaření. Předem je možné zakoupit si polopenzi (snídaně – anglické servírované a servírované večeře formou menu; předkrm s výběrem ze 3 druhů, salát pro dvě osoby, hlavní chod s výběrem ze 3 jídel a jako dezert zmrzlina, ovoce nebo zákusek) v hotelu Sidari Water Park cca 100m.

Sport a zábava

slunečníky a lehátka v zahradě, dětský koutek s houpačkami. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 2 – 3€/kus/den), vodní sporty na pláži (za poplatek).

Hlavní výhody studií Marios

3 hlavní výhody studií: výhodná cena, hezká zahrada, malý vodní park v blízkosti.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.