Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mimosa

Jednopatrový hotel je tvořen třemi pavilony a leží na Korfu v živém prostředí asi 150 m od centra střediska Sidari. Přední trakt s bazénem před budovou je směrován do rušné hlavní ulice střediska. Naše pokoje jsou umístěny převážně v zadní budově, která leží v klidnějším prostředí než přední část hotelového areálu a má vlastní bazén.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mimosa, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
15
Polopenze
Praha
Hotelový pokoj
17 562 Kč

Poloha hotelu Mimosa

Jednopatrový hotel Mimosa je tvořen třemi pavilony a leží v živém prostředí asi 150 m od centra střediska. Přední trakt s bazénem před budovou je směrován do rušné hlavní ulice střediska. Naše pokoje jsou umístěny převážně v zadní budově, která leží v klidnějším prostředí než přední část hotelového areálu a má vlastní bazén.

Pláž

Relativně široká pláž pokrytá jemným pískem okrové barvy je vzdálena asi 100 m od hotelu Mimosa, který je od pláže oddělen jenom ulicí. Slunečníky a lehátka jsou na pláži k dispozici za poplatek. Mělká voda vhodná i pro koupání menších dětí.

Vybavení hotelu Mimosa

Recepce, restaurace, dva bazény, lehátka a slunečníky u bazénu.

Vybavení pokojů

Jednoduše a účelně vybavené pokoje se standardním starším nábytkem. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají koupelnu, WC, balkon nebo terasu. Některé pokoje mají přistýlku. Rodinné pokoje mají dvě pevná lůžka a dále dvě lůžka pro děti umístěné na palandách. Trezor k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu, obvykle zesílené kontinentální snídaně s prvky bufetu, servírované večeře.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Popis hoteluVe výhodné poloze - v blízkosti pláži i centra letoviska. Hotel po částečné renovaci. Malý a klidný hotel. Polohacentrální. Centrum letoviska...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
15
Polopenze
Praha
Hotelový pokoj
17 562 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.