Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Korfu: Mimosa **

Středisko: Sidari, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Mimosa

Jednopatrový hotel Mimosa je tvořen třemi pavilony a leží v živém prostředí asi 150 m od centra střediska. Přední trakt s bazénem před budovou je směrován do rušné hlavní ulice střediska. Naše pokoje jsou umístěny převážně v zadní budově, která leží v klidnějším prostředí než přední část hotelového areálu a má vlastní bazén.

Pláž

Relativně široká pláž pokrytá jemným pískem okrové barvy je vzdálena asi 100 m od hotelu Mimosa, který je od pláže oddělen jenom ulicí. Slunečníky a lehátka jsou na pláži k dispozici za poplatek. Mělká voda vhodná i pro koupání menších dětí.

Vybavení hotelu Mimosa

Recepce, restaurace, dva bazény, lehátka a slunečníky u bazénu.

Vybavení pokojů

Jednoduše a účelně vybavené pokoje se standardním starším nábytkem. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají koupelnu, WC, balkon nebo terasu. Některé pokoje mají přistýlku. Rodinné pokoje mají dvě pevná lůžka a dále dvě lůžka pro děti umístěné na palandách. Trezor k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu, obvykle zesílené kontinentální snídaně s prvky bufetu, servírované večeře.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.