Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Korfu > Katalog objektů > Hotely na Korfu > Mitsis Roda Beach Resort

Hotely na Korfu: Mitsis Roda Beach Resort ****+

Středisko: Roda, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Mitsis Roda Beach Resort

Hotel Mitsis Roda Beach Resort se nachází v klidné části na severu ostrova Korfu cca 1 km od rušného střediska Roda s obchůdky, restauracemi, bary a tradičními tavernami. Hlavní město Korfu je vzdáleno cca 36 km, autobusová zastávka cca 500 m. Transfer z letiště cca 90 minut.

Vybavení hotelu

Rozsáhlý hotelový komplex Mitsis Roda Beach REsort byl renovovaný v roce 2008. Hotel disponuje 474 pokoji v hlavní budově a v bungalovech. Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, restaurace, 3 restaurace a la carte (čínská, řecká a italská), bazén s mořskou vodou a tobogánem, 2 menší bazény, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, plážové osušky zdarma, 4 bary, minimarket a obchod se suvenýry.

Ubytování 

Prostorné klimatizované pokoje v hotelu Mitsis Roda Beach Resort mají koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), telefon, ledničku, TV/sat., trezor (za poplatek) a balkon nebo terasu. Shodně vybavené prostornější rodinné pokoje mohou mít palandu pro děti. Pokoje superior mají navíc koupelnový set (župan, trepky a exkluzivní mycí potřeby). Rodinné pokoje superior mají dále navíc oddělenou ložnici.

Zábava a sport

Mezinárodní denní a večerní animační program. 1x týdně řecký večer. Aerobik, plážový volejbal, boccia, 2 tenisové kurty (rakety za poplatek), stolní tenis (pálky za poplatek) a aqua aerobik.

Za poplatek: horská kola, jízda na koni, vodní sporty na pláži.

Wellness: Lázně a wellness (nad 18 let). Sladkovodní bazén (na objednávku). Za poplatek: ošetření obličeje a těla, vodoléčba, masáže, manikúra a pedikúra.

Pro děti

Hotel Mitsis Roda Beach Resort připravuje pro děti: Miniklub (od 4 do 10 let), juniorclub (od 11 do 15 let), vestavěný bazén pro děti a dětské hřiště. Večerní bufet pro děti, dětský koutek v restauraci s dohledem. Dětská výživa a plenky v minimarketu.

Stravování

dle CK, All inclusive. Večer je požadováno vhodné oblečení. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 hod. do 24:00 hod. Snacky od 11:00 hod. do 23:30 hod. Zmrzlina od 11:00 hod. do 21:30 hod. Káva, čaj a zákusky od 15:00 hod. do 17:00 hod. Miniklub (od 4 do 10 let), juniorclub (od 11 do 15 let).

Pláž

Hotel Mitsis Roda Beach Resort leží přímo u pláže. Vodní sporty za poplatek.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.