Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Korfu: Nautilus ***

Středisko: Barbati, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Nautilus:

Hotel Nautilus skládající se z hlavní budovy a 4 vedlejších budov se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí ostrova Korfu, v letovisku Barbati. Díky své poloze na kopci nabízí nádherný panoramatický pohled na moře.Barbati je klidné letovisko, ale nabízí kromě dvou marketů také dobré jídlo v tavernách nebo restauracích podél pláže. Pokud máte rádi rušnější střediska, můžete také navštívit 5 km vzdálený Ipsos. Hlavní město Korfu je vzdáleno cca 15 km (dobré spojení místními autobusy). Hotel nedoporučujeme klientům se sníženou pohyblivostí.

Vybavení hotelu Nautilus:

V hotelu Nautilus je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu sejfu za poplatek), bar, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), restaurace, pool bar, snack bar, TV koutek, dětské hřiště, stolní tenis za poplatek.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek jsou vybaveny koupelnou (sprcha+WC), TV, telefonem, ledničkou a balkonem. Možnost pronájmu klimatizace za poplatek 5 Euro/ pokoj/ den.

Stravování:

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení stravování formou all inclusive (12,5 Euro na dospělou osobu od 12 let, dítě do 5 let zdarma, dítě 5-12 let 6,5 Euro).

All inclusive zahrnuje:

Snídaně, obědy a večeře – vše formou bufetu. Snacky se podávají v době od 14.00 do 18.00 hodin. Místní zmrzlina pro děti. Káva, čaj, sušenky se podávají v době od 16.00 do 17.00 hodin. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby se podávají v době od 10.00 do 23.00 hodin.

Pláž:

Přímo pod hotelem Nautilus je dřevěné vybudované molo, na kterém jsou umístěna lehátka a slunečníky, která jsou zdarma pro hotelové hosty a zde je možno nejen se slunit a relaxovat s drinkem z hotelu, ale zároveň se koupat přímo na širém moři, do kterého je přístup po schůdkách. Další možností je romantická pláž Golden Beach, která je od hotelu vzdálená cca 300 metrů. Třetí možností je využití služeb hotelu Nautilus, hotelový minibus denně ráno, v poledne i večer jezdí přímo od hotelové recepce doprostřed centrální barbatské pláže a zpět nebo do Ipsosu, kde je písečná pláž s oblázky a kde je možno nejen se vykoupat, ale taktéž si výhodně nakoupit.Minibus je zdarma.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Skvělé, k ubytování jsme neměli žádné výhrady
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Dobrá
Stravování zde bylo ( 1x )
Dobré a pestré
Služby a personál ( 1x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 1x )
Nabídka nás příjemně překvapila
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Bar, Restaurace, Terasa, Zahrada, Bazén, Internet na recepci
Nejbližší pláž ( 1x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
Ubytování je u pláže
Vstup do moře je zde ( 1x )
Žebřík / schůdky
Pláž je převážně ( 1x )
skalnatá
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Občerstvení, Slunečníky, Lehátka, Stromy / možnost stínu

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.