Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oassis

Malý hotel Oassis je postaven přímo u hlavní třídy malého a stále řeckého letoviska Kassiopi na ostrově Korfu. Na této třídě naleznete obchody, restaurace a kavárny. Pokud se vydáte od hotelu směrem k moři, dojdete na malé náměstí a pak uvidíte malebný přístav (asi 100 m). Nejbližší oblázková pláž Kalamonionas je vzdálena asi 10 minut. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Oassis

Malý hotel Oassis je postaven přímo u hlavní třídy malého a stále řeckého letoviska Kassiopi. Na této třídě naleznete obchody, restaurace a kavárny. Pokud se vydáte od hotelu směrem k moři, dojdete na malé náměstí a pak uvidíte malebný přístav (asi 100 m). Nejbližší oblázková pláž Kalamonionas je vzdálena asi 10 minut. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky.

Ubytování

Jednoduchý rodinný hotel Oassis má krásnou zastíněnou terasu, kde je příjemné posedět a pozorovat dění na hlavní třídě Kassiopi. 2lůžkové pokoje jsou menší, čisté a jsou vybaveny WC, sprchou, klimatizací (za příplatek), malou ledničkou, TV a sejfem (za příplatek). Z balkónů je výhled do ulice nebo na druhou stranu do dvorku se zelení. Dětská postýlka je na vyžádání.

Stravování

Dle ck, Mírně rozšířená kontinentální snídaně je servírována v prostorné restauraci a na terase hotelu.

Hodnocení

Hotel Oassis bude vyhovovat všem, kteří vyhledávají malé hotely v menších letoviscích.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže Kalamonionas: cca 350 m. Vzdálenost od centra Kassiopi: cca 70 m.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.