Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympian Village

Apartmánový dům Olympian Village leží na ostrově Korfu v rušném letovisku Kavos  s pestrým nočním životem, s mnoha bary, kluby, kavárnami a obchody. Doporučujeme mladým lidem, kteří přijíždí za koupáním a noční zábavou v mnoha podnicích.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha hotelu Olympian Village

Hotel Olympian Village leží cca 400 m od písčité pláže; v letovisku Kavos,  jedná se o moderní komplex několika v mírném svahu připomínající dle názvu vesničku než klasickou hotelovou budovu, v blízkosti řada barů, taveren, klubů a diskoték.

Vybavení hotelu Olympian Village

recepce, restaurace, bar, TV lounge, venkovní bazén - slunečníky a lehátka (zdarma), stolní tenis, tenis, minimarket, parkoviště.

Ubytování

moderně zařízená studia s vybaveným kuchyňským koutem (vařič, lednička, toustovač, varná konvice), s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), SAT/TV, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), balkonem/terasou.

Stravování

Dole ck, bez stravy; snídaně nebo polopenze za příplatek, Snídaně servírované - anglická snídaně, Večeře servírované - výběr z menu

Pro děti

dětský bazén, hřiště, dětská postýlka (zdarma).

Doporučení

Hotel Olympian Village velmi příjemný aparthotel s pěkným ubytováním v zahradě v rušném letovisku Kavos, plném barů, kaváren, klubů a diskoték - ideální volba pro mladé a ty, kteří chtějí prožít dovolenou v rytmu hlasité hudby.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.