Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pandora

Studia Pandora se nacházejí 40m od písčité pláže, nedaleko centra Agios Stefanos na Korfu. Supermarket i restaurace jsou v bezprostřední blízkosti. Všechny apartmány a studia Pandora jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí, rychlovarnou konvicí, stropním větrákem a terasou. Většina pokojů má výhled na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha studi Pandora

Studia Pandora se nacházejí 40m od písčité pláže, nedaleko centra Agios Stefanos. Supermarket i restaurace jsou v bezprostřední blízkosti.

Ubytování

Jednoduše zařízená studia Pandora pro dvě osoby nebo apartmány pro tři až čtyři osoby se dvěmi ložnicemi. Všechny apartmány a studia Pandora jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí, rychlovarnou konvicí, stropním větrákem a terasou. Většina pokojů má výhled na moře.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze. Snídaně jednotná servírovaná, večeře – tříchodové menu a sklenice vína. Stravování probíhá v restauraci Evinos, kam dojdete procházkou po pláži za 5 minut.

Služby za příplatek

* polopenze dopělí 390,- Kč/os./den * polopenze děti 290,- Kč/os./den * večeře dospělí 290,- Kč/os./den * večeře děti 190,- Kč/os./den * sedačka na trajektu Benátky 300,-Kč/os./1 cesta (pro kombinovanou dopravu) * lůžko ve 4-lůžkové kajutě Benátky 1.200,- Kč/os./1 cesta (pro kombinovanou dopravu) * lůžko ve 4-lůžkové kajutě Brindisi 700,- Kč/os./1 cesta (pro kombinovanou dopravu) * autobusová doprava pro dítě do 2 let 1.000,- Kč/dítě/1 cesta (pouze u kombinovaných a autobusových zájezdů)

Vybavení a služby

Klienti mohou využívat bazén vily Christina a Nafsika (cca 50 m) za drobnou konzumaci u bazénového baru.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.