Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Korfu > Katalog objektů > Hotely na Korfu > Papolulas studia

Hotely na Korfu: Papolulas studia ***

Středisko: Liapades, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Popis studí Papolulas

Resort se studii Papolulas leží na klidném místě ve svahu v krásně udržované zahradě s výhledem na záliv, cca 1 km od centra letoviska Liapades, které doporučujeme pro večerní procházky a cca 500 m od jedné z nejkrásnějších pláži na ostrově Korfu. Nedaleko se nachází obchůdky, několik taveren a barů. Studia jsou umístěná ve dvou budovách. Snack bar u bazénu nabízí nápoje a občerstvení po celý den. Vhodné pro klienty, kteří hledají pro dovolenou klidné místo.

Vybavení a poloha studií Papoulas

cca 500 m od pláže bazén a brouzdaliště s terasou na slunění, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek snack bar s velkoplošnou TV vodní sporty na pláži parkoviště

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout s vařičem a digestoří, varnou konvicí a ledničkou, klimatizace, balkon nebo terasa. Dvoupokojové studio. Možnost 1 přistýlky. Dětská postýlka na vyžádání možná.

Stravování

Dle CK, bez stravování.

Další údaje

Úklid: 3x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.