Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Popi Star

Zrekonstruovaný hotel Popis Star stojí na ostrově Korfu na klidném místě a přesto v dosahu pláže i centra letoviska Gouvia. Hotel je součástí areálu Feakion komplex. Od pláže i do centra je vzdálenost cca 250 m, 100 m od autobusové zastávky a nejbližšího supermarketu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis hotelu Popi Star

Zrekonstruovaný hotel Popis Star stojí na klidném místě a přesto v dosahu pláže i centra. Hotel je součástí areálu Feakion komplex. Od pláže i do centra je vzdálenost cca 250 m, 100 m od autobusové zastávky a nejbližšího supermarketu.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, zahrada, 2 bazény, brouzdaliště, terasa se slunečníky a lehátky.

Pokoje v hotelu Popi Star

Prostorné, nově vybavené pokoje, s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, koupelna s WC, televize, chladnička, telefon balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky. Klimatizace je v hotelu Popi Star za poplatek ( cca 5,5 €/den).

Strava

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře formou servírovaného menu (3 chody).

Pláž

Písečná s oblázky cca 250 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.