Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Korfu: Potamaki ***

Středisko: Benitses, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Potamaki

Hezký hotel Potamaki s příjemnou atmosférou v centru letoviska Benitses, obklopený zahradou, odděluje od menší pláže jen místní komunikace. V okolí je mnoho taveren, restaurací a obchůdků. Spojení s hlavním městem Korfu, Kerkyrou, vzdáleným 11 kilometrů, zajišťuje pravidelná autobusová doprava.

Vybavení

Sladkovodní bazén s brouzdalištěm pro děti, u něhož jsou slunečníky a lehátka zdarma. K vybavení hotelu patří restaurace, pool bar, snack bar, stolní tenis, biliár a herna s elektronickými hrami. Animační tým organizuje různé hry a pořádá hudební a taneční večery. V areálu hotelu Potamaki je možnost připojení k internetu, na pláži možnost provozování vodních sportů.

Ubytování v hotelu Potamaki

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, telefon, lednička a balkon. Možnost zapojení klimatizace a pronájmu trezoru za poplatek.

Hotel Potamaki na webu

Potamaki

Hotel Potamaki ***  - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ v roce 2012

Dvoulůžkový pokoj; Jednolůžkový pokoj.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.