Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Primasol Louis Ionian Sun

Moderní hotel Primasol Louis Ionian Sun, nacházející se v letovisku Benitses na ostrově Korfu  s řadou sportovního vyžití a zázemí pro děti, doporučujeme pro prožití správné rodinné dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Primasol Louis Ionian Sun

Moderně zrekonstruovaný hotelový komplex Primasol Louis Ionian Sunv je postaven pod zalesněným svahem velmi blízko oblázkové pláže v oblasti, která se nazývá Benitses. Z celého areálu lze pozorovat překrásné východy a západy slunce. Hotel Primasol Louis Ionian Sun je vzdálený asi 15 km od hlavního města Korfu.

Ubytování v Primasol Louis Ionian Sun

V hotelu Primasol Louis Ionian Sunv naleznete pokoje s výhledem na moře nebo do vnitrozemí. Ve dvoulůžkových pokojích je možnost přistýlky. V hotelu jsou k dispozici rodinné pokoje (pro 2 dospělé a 2 děti) s výhledem na moře nebo do vnitrozemí. Pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, balkónem nebo terasou, klimatizací, TV/SAT, rádiem, telefonem, fénem a sejfem.

Vybavení a služby hotelu Primasol Louis Ionian Sun

recepce, internetový koutek a Wi-Fi ve veřejných prostorách a v hlavní budově (za příplatek), klimatizace, směnárna, přivolání lékaře, bazén, mini golf, animační program, dva tenisové kurty, basketbal, volejbal, aerobic, lukostřelba. Pro rodiny s dětmi zde naleznete dětský klub, dětský bazén a hřiště.

Stravování

Dle ck, snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu ve venkovní a vnitřní hlavní restauraci. Občerstvení mezi hlavními jídly jsou podávána v taverně na pláži. K dispozici je také bar u bazénu a na pláži. Hotel je vyhlášený svojí výbornou kuchyní.

Hodnocení

Hotel Primasol Louis Ionian Sun je moderní hotel s řadou sportovních možností. Vzhledem k zázemí, které je zde vybudované pro děti, doporučujeme i rodinám s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 20 m

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.