Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Korfu > Katalog objektů > Hotely na Korfu > Roda Oasis Complex

Hotely na Korfu: Roda Oasis Complex ***

Středisko: Roda, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Poloha Roda Oasis Complex

Hotel Roda Oasis Complex nacházející se v zahradách, v letovisku Roda, nedaleko jeho centra, 4 km od městečka Acharavi, kde je vodní park, 9 km od Sidari a 35 km od letiště.

Vybavení Roda Oasis Complex

Recepce, směnárna, trezory, wi fi ve veřejných prostorách, restaurace, cocktail bar se SAT TV, snack bar u bazénu, bazén, kulečník, večerní zábava.

Ubytování

Hotel Roda Oasis Complex nabízí dvoulůžkové pokoje, dvoulůžková studia a dvoulůžkové apartmány a apartmány se 2 ložnicemi až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, ledničkou a balkónem nebo terasou. Studia a apartmány mají navíc kuchyňku se 2 vařiči, konvicí, toustovačem a nádobím. Ve studiích a apartmánech je možnost vlastní stravy.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, trezor, wi fi, lednička ve standardních pokojích (ve studiích a apartmánech v ceně), klimatizace.

Pro děti

Dětský bazén.

Strava

Dle CK. Vlastní strava. Snídaně: servírované snídaně. Polopenze: servírované snídaně, servírované večeře.

Pláž

Cca 900 m od pláže.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.