Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Roda Oasis Complex

Příjemný Roda Oasis Complex, s nabídkou pokojů, studií a apartmánů se nachází v oblíbeném prázdninovém středisku Roda, 4 km od letoviska Acharavi s blízkým vodním parkem, na severu ostrova Korfu. V areálu naleznete příjemné zázemí s restaurací, barem, bazénem, kulečníkem i s možnostmi večerní zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio

Poloha Roda Oasis Complex

Hotel Roda Oasis Complex nacházející se v zahradách, v letovisku Roda, nedaleko jeho centra, 4 km od městečka Acharavi, kde je vodní park, 9 km od Sidari a 35 km od letiště.

Vybavení Roda Oasis Complex

Recepce, směnárna, trezory, wi fi ve veřejných prostorách, restaurace, cocktail bar se SAT TV, snack bar u bazénu, bazén, kulečník, večerní zábava.

Ubytování

Hotel Roda Oasis Complex nabízí dvoulůžkové pokoje, dvoulůžková studia a dvoulůžkové apartmány a apartmány se 2 ložnicemi až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, ledničkou a balkónem nebo terasou. Studia a apartmány mají navíc kuchyňku se 2 vařiči, konvicí, toustovačem a nádobím. Ve studiích a apartmánech je možnost vlastní stravy.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, trezor, wi fi, lednička ve standardních pokojích (ve studiích a apartmánech v ceně), klimatizace.

Pro děti

Dětský bazén.

Strava

Dle CK. Vlastní strava. Snídaně: servírované snídaně. Polopenze: servírované snídaně, servírované večeře.

Pláž

Cca 900 m od pláže.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.