Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sandras studia

Rodinná rezidence Sandras s pěknou zahradou leží na klidném místě, přímo u menší oblázkové pláže, 600 m od centra letoviska Roda, 1,5 km od centra rušného letoviska Acharavi na ostrově Korfu. Menší oblázková přímo u rezidence Sandras. Dlouhá písečná s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 150 m.

Oblast
Středisko

Poloha studií Sandras

Rodinná rezidence Sandras s pěknou zahradou leží na klidném místě, přímo u menší oblázkové pláže, 600 m od centra Rody, 1,5 km od centra rušného letoviska Acharavi.

Studia

Pěkná dvoulůžková studia s možností přistýlky mají vlastní soc. zařízení, vybavený kuchyňský kout s vařičem a ledničkou, klimatizaci, balkon nebo terasu. Bezpečnostní schránka za poplatek.

Stravování

Vlastní.

Sport a zábava

Venkovní bazén s brouzdalištěm, restaurace a bar se satelitní televizí, sluneční terasa a zahrada s lehátky zdarma, řecké večery s hudbou.

Pláž

Menší oblázková přímo u rezidence Sandras. Dlouhá písečná s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 150 m.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.