Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea Breeze

Rodinný apartmánový dům Sea Breeze s příjemnou atmosférou leží na ostrově Korfu uprostřed zahrady s bazénem, jen několik kroků od pláže. Sea Breeze nabízí studia (Obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednicí a dvojlůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení, klimatizace, balkon nebo terasa) i apartmány (2 místnosti, obývací pokoj, pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení, klimatizace, balkon nebo terasa).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha domu Sea Breeze

Rodinný apartmánový dům Sea Breeze s příjemnou atmosférou leží uprostřed zahrady s bazénem, jen několik kroků od pláže.

Vybavení

Venkovní bazén, taverna - pizzerie, sluneční terasa s lehátky zdarma, zahrada, parkoviště.

Popis studií Sea Breeze

Obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednicí a dvojlůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení, klimatizace, balkon nebo terasa.

Apartmány Sea Breeze

2 místnosti, obývací pokoj, pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení, klimatizace, balkon nebo terasa.

Strava

Vlastní, možnost dokoupení polopenze.

Pláž

Písečná pláž je od Sea Breeze vzdálena jen 20 m.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.