Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea Garden Club

Rozlehlý hotelový komplex Sea Garden Club se nachází v klidné okrajové části letoviska Kavos, cca 50 km od letiště Korfu. Hotel je umístěn v krásné zahradě plné zeleně a květin a je tvořen hlavní budovou s recepcí a restaurací a samostatnými bloky umístěnými po celém resortu. Součástí hotelového areálu je rovněž minimarket. Další obchůdky, bary a taverny cca 1 km v městečku Kavos. Hotel Sea Garden Club leží přímo u písečné pláže .

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Sea Garden Club

Rozlehlý hotelový komplex Sea Garden Club se nachází v klidné okrajové části letoviska Kavos, cca 50 km od letiště. Hotel je umístěn v krásné zahradě plné zeleně a květin a je tvořen hlavní budovou s recepcí a restaurací a samostatnými bloky umístěnými po celém resortu. Součástí hotelového areálu je rovněž minimarket. Další obchůdky, bary a taverny cca 1 km v městečku Kavos. Hotel Sea Garden Club leží přímo u písečné pláže .

Vybavení

Hotelový areál Sea Garden Club tvoří hlavní budova s recepcí a další budovy s pokoji. Wi-Fi v recepci, internetový koutek (za poplatek), minimarket, restaurace v hlavní budově, bazén, dětský bazén. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Dětský klub, malé fotbalové hřiště, basketbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, biliár. Animační tým připravuje během dne i večera bohatý animační program v češtině pro děti i dospělé.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací lůžko). Hotel dále nabízí pokoje typu mezonet s možností dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělí. Pokoje s možností ubytování až pěti osob na vyžádání a za příplatek.

Doporučení pro hotel Sea Garden Club***+

Další z novinek roku 2015 mezi klubovými hotely je hotel Sea Garden Club. Prostorný areál s krásnou zahradou, sluneční terasou a bazénem ležícím hned u moře, nabízí ideální podmínky pro dovolenou kombinující odpočinek a relaxaci se zábavou a aktivitou. Stačí pár kroků a můžete si po aquaerobiku v bazénu skočit do moře, osvěžit se a za chvíli být zase připraveni na další zábavný program, který pro děti i dospělé přichystá náš český animační tým využívající bohaté zázemí tohoto hotelu.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu (na části pláže vstup do moře po dvou schůdcích). SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

Stravování

Dle ck, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně 8:00–10:00, obědy 12:30–14:30, večeře 19:00–21:30), lehké občerstvení během dne (10:00–12:00 a 16:00–18:00), neomezená konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00–22:00. Uvedené časy jsou orientační.

Animace

Možný program - Český animační tým Vás zve k návštěvě hotelu Sea Garden Club, kde pro Vás přichystá úžasný program plný zábavy, soutěží, sportu i aktivní relaxace. V bohatém denním programu plném tradičních i netradičních aktivit pro děti i dospělé si vybere opravdu každý, pro děti je navíc připraven i český Dětský klub se speciálním programem pro děti. Po dni plném slunce, koupání a účasti na animačních programech pak jistě rádi uvítáte naše večerní programy a představení, které vám ještě vylepší již tak příjemnou atmosféru přímořských večerů.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.