Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea View

Penzion Sea Wiew nacházející se uprostřed zahrady, pouhých 30 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, v oblíbené lokalitě Arillas je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů. K dispozici jsou komfortně vybavená studia i apartmány.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha penzionu Sea View

Penzion  SEA VIEW s bazénem (včetně dětského bazénku) leží v zahradě,  30 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře vhodným pro rodiny s dětmi.

Vybavení penzionu Sea View

Studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 3-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, klimatizací za poplatek,  wi-fi připojením, trezorem za poplatek a balkónem/terasou. Z některých apartmánů je výhled na moře. U ubytování je provozována restaurace majitelem penzionu s překrásným výhledem na moře. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálen cca. 200 m.

Stravování

Dle CK. Možnost dokoupení večeří, nebo polopenze.

Umístění ubytování v mapě:

 http://goo.gl/maps/iUFQr

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.