Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Silver Beach

Velmi žádaný a nově zrekonstruovaný hotel Silver Beach s rodinnou atmosférou se nachází cca 250m od moře a dlouhé písečné pláže, která je k dosažení přes silnici. Cesta na pláž vede malebným centrem s možnostmi nákupů. Hotel Silver Beach leží v klidnějším prostředí a samotné rušné centrum letoviska Roda na Korfu, kde je nákupní zóna s obchody, supermarkety, bary, tavernami, restauracemi, pekárnami, cukrárnami a kavárnami, je vzdáleno jen cca 50 m. V letovisku Roda jsou možnosti denní i noční zábavy. Autobusová zastávka je cca 100 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Silver Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Silver Beach

Velmi žádaný a nově zrekonstruovaný hotel Silver Beach s rodinnou atmosférou se nachází cca 250m od moře a dlouhé písečné pláže, která je k dosažení přes silnici. Cesta na pláž vede malebným centrem s možnostmi nákupů. Hotel Silver Beach leží v klidnějším prostředí a samotné rušné centrum letoviska Roda, kde je nákupní zóna s obchody, supermarkety, bary, tavernami, restauracemi, pekárnami, cukrárnami a kavárnami, je vzdáleno jen cca 50 m. V letovisku Roda jsou možnosti denní i noční zábavy. Autobusová zastávka je cca 100 m od hotelu.

Kapacita

v hotelu Silver Beach je 60 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje s možností palandy pro děti), které jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, telefonem, rádiem a balkónem s výhledem na bazén, letovisko, některé pokoje mají výhled směrem k moři. Dětská postýlka na vyžádání (za poplatek cca 3€/den). Trezor na pokoji (za poplatek cca 11€/pobyt), klimatizace (za poplatek cca 5€/den), lednička (za poplatek cca 2€/den).

Služby hotelu Silver Beach

vstupní hala s recepcí, směnárna, faxové a poštovní služby, výtah, salónek s TV se satelitním příjmem a DVD přehrávačem, bar, kavárna, restaurace, venkovní restaurace, malá terasa s posezením, snackbar u bazénu s velkým TV projektorem, malá zahrada, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně i večeře – bufet (ve dnech, kdy se pořádá řecký večírek - cca 1x za 14 dní - se večeří venku u bazénu, večeře je posunuta na cca 20:30 hodin a je formou barbecue. Během večeře probíhá program večírku - živá hudba a tanečníci - za extra poplatek cca 4€/osoba - placené až přímo na místě).

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, bazének s jacuzzi (zdarma), slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), kulečník (za poplatek 2€/hra). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 2 – 3€/kus/den). Hotel pro své hosty organizuje během týdne různé společenské akce, např.: bingo, řecké večírky, happy hour, soutěže aj.

Hlavní výhody hotelu Silver Beach

3 hlavní výhody hotelu: výhodná cena, příjemný hotel, dobrá poloha.

Web

Silver Beach

Aktuální popis od CK

Facebookhttps://www.facebook.com/groups/1290271844373998/ Polohačástečně zrenovovaný rodinný hotel s příjemnou atmosférou se nachází v krásné zahradě v...

Popis destinaceOstrov Korfu naleznete u západního pobřeží Řecka. Břehy ostrova Korfu jsou omývány modrozeleným Jónským mořem. Zobrazit místo Korfu na větší...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.