Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Summertime

Hotelový komplex Summertime se nachází  na Korfu, 150m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. V okolí hotelu Summertime je několik dalších pláží, které jsou obklopeny pískovcovými skalami. Pláž v Sidari je držitelem Modré vlajky za čistotu pláží. V centru střediska, které je vzdáleno asi 10 minut chůze, je řada obchůdků a diskoték, proto je toto středisko vhodné pro mladé.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Summertime

Hotelový komplex Summertime se nachází 150m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. V okolí hotelu Summertime je několik dalších pláží, které jsou obklopeny pískovcovými skalami. Pláž v Sidari je držitelem Modré vlajky za čistotu pláží. V centru střediska, které je vzdáleno asi 10 minut chůze, je řada obchůdků a diskoték, proto je toto středisko vhodné pro mladé.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jso vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, klimatizací (zdarma) a balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle ck, ALL INCLUSIVE zahrnuje snídani formou bufetu, ranní občerstvení, oběd formou bufetu, odpolední občerstvení, večeři formou bufetu. V době podávání hlavních jídel je hostům k dispozici točené pivo, karafa vína, nealkoholické nápoje, neperlivá voda. V době od 10:00 do 23:00 překapávaná káva, čaj, vybrané druhy zmrzlin, točené pivo, karafa vína, nealkoholické nápoje, alkohol místní výroby, řecké aperitivy. Není zahrnuto: balená voda, italské espreso, řecká káva, nescafé, ledová káva a capuccino.

Vybavení a služby

Hostům je k dispozici restaurace, bazén s barem (otevřený večer), brouzdaliště pro děti, dětský koutek, Wi-Fi, tenisové hřiště (zdarma). Za poplatek: kulečník, stolní fotbal, počítače s připojením k internetu (na recepci).

Hotel Summertime na internetu

Hotel Summertime

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.