Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Korfu > Katalog objektů > Hotely na Korfu > Telemachos

Hotely na Korfu: Telemachos ***

Středisko: Dassia, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Telemachos

Hotel Telemachos se nachází v jednom z nejoblíbenějších letovisek ostrova KorfuDassia. Je umístěn ve svahu, v klidnější části Dassie, cca 450 m od pláže. Telemachos má vynikající polohu, kterou jistě ocení klienti, kteří rádi vyrážejí na výlet. Letovisko Dassia má pravidelné autobusové spojení s hlavním městem Kerkyra . Hotel Telemachos nabízí kvalitní servis, přátelskou atmosféru a dobrou cenu. Centrum cca 200 m, letiště cca 12 km.

Ubytování

Pokoje pro 2 os./možnost přistýlky, vlastní soc.zařízení, telefon, fén, klimatizace, balkon/terasa, výhled moře/bazén/okolí.

Služby

Recepce, sejf na recepci za poplatek, hotelová restaurace, snack/pool bar, TV místnost, obchod se suvenýry, parkoviště.

Sport

Venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, billiard, u bazénu často animační programy pro děti a večery s živou hudbou, stolní tenis, vodní sporty na pláži.

Proč právě hotel Telemachos

Výhodná cena, kvalitní servis, možnost all inclusive, vhodný pro rodiny s dětmi.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.