Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Korfu – přehled zájezdů

Výsledky vyhledávání
Zobrazeno 1 - 10 z 106

Blue Sea od 14 Kč se všemi poplatky

Částečně zrekonstruovaný hotel rodinného typu s příjemnou atmosférou se nachází poblíž centra letoviska Agios Georgios na Korfu, cca 150 m od nejbližší písečné pláže, cca 550 m od velmi atraktivní písečné pláže se zlatavým pískem a cca 600 m od centrální pláže letoviska. Všechny pláže jsou přes silnici. V centru letoviska je celá řada možností denní i noční zábavy - jsou zde restaurace, vyhlášené rybářské taverny, pizzerie, cukrárny, snack bary, kluby, diskotéky, obchody s potravinami, ovocem, zeleninou a suvenýry.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Brno a Ostrava
Ubytování v hotelu
Polopenze
Pobyty na 8 dní

Alkyon od 17 Kč se všemi poplatky

Příjemný rodinný hotel Alkyon leží 30 m od písečné pláže na klidném místě na ostrově Korfu, nejbližší obchod je vzdálen 50 m. Hotel Alkyon leží u střediska Agios Georgios /sever/ .

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Ostrava a Brno
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 dní

Golden Sands od 18 Kč se všemi poplatky

Hotel Golden Sands postavený v tradičním stylu se nachází v jihovýchodní části malého letoviska Agios Georgios na Korfu, je situován v zahradě 50 m od moře a 200 m od písečné pláže. Nachází se v těsné blízkosti centra letoviska, kde jsou restaurace, taverny, kluby, bary, kavárny a obchůdky. Pravidelné autobusové spojení do hlavního města Kerkyra, vzdáleného 32 km.

Doprava letadlem • Odjezd z: Brno, Ostrava a Praha
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 nebo 11 dní

Thinalos od 19 Kč se všemi poplatky

Thinalos
Středisko

Aparthotel Thinalos nabízí novější ubytování apartmánového a studiového typu v tiché lokalitě letoviska Acharavi, ale jen pár metrů od oblíbeného centra, které si žije svůj každodenní bohatý denní i večerní prázdninový život. Aparthotel má vlastní bazén a all inclusive pool bar, avšak velkou výhodou je fakt, že jeho klienti mají možnost využívat všechny služby sesterského 4* hotelového komplexu Ionian Princess. Thinalos je vhodný pro hosty všech věkových kategorii, kteří touží po ubytování s ideální polohou, kde je vše lehce na dosah. Díky cenově výhodnému ubytování ve 4-lůžkových studiích ho ocení zejména rodiny s dětmi.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Ostrava a Brno
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 dní

Ionian Princess od 20 Kč se všemi poplatky

Ionian Princess
Středisko

Hotel Ionian Princess se nachází v nejsevernějším letovisku ostrova Korfu, pouhých 300 m od krásné 7 km dlouhé písčito-oblázkové pláže. Centrum letoviska Achavari je 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 38 km. Hotel doporučujeme pro všechny věkové kategorie, především pro rodiny s dětmi.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Brno a Ostrava
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 dní

Aquis Sandy Beach Resort od 25 Kč se všemi poplatky

Aquis Sandy Beach Resort je moderní, velmi oblíbený hotelový komplex v zahradě, přímo u krásné dlouhé písčité pláže, jedné z nejkrásnějších na ostrově, na jihozápadním pobřeží Korfu.

Doprava letadlem • Odjezd z: Ostrava, Praha a Brno
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 dní

Sofia od 3 150 Kč se všemi poplatky

Sofia
Středisko

Apartmány Sofie jsou pohodlné, vkusně zařízené apartmány, kde je kladen důraz i na malé detaily. Milí majitelé se snaží o vytvoření domácího prostředí. Doporučujeme pro rodiny s dětmi, stejně jako pro menší skupiny. Oblast - Korfu

Doprava autobusem a vlastní
Ubytování v apartmánu
Žádná strava
Pobyty na 8, 11 nebo 12 dní

Katerina studia od 3 650 Kč se všemi poplatky

Katerina studia
Středisko

V centrální poloze, jen 50 m od silnice a 100 m od nejbližší restaurace, stojí studia Caterina, která tvoří dvě budovy. Naše hosty čekají 2-3 lůžková studia s kuchyňkou v patře, které nedávno prošly menší rekonstrukcí. Dům vlastní dvě sestry, které se o celý areál starají. Výborná písčitá pláž leží jen 150 m od domu, zde můžete vyzkoušet i vodní sporty.

Doprava autobusem
Ubytování ve studiu
Žádná strava
Pobyty na 11 nebo 12 dní

Moros studia od 6 990 Kč se všemi poplatky

Největší předností domu je panoramatický výhled na moře a snadná dosažitelnost pláže i centra letoviska.

Doprava letadlem a kombinovaně • Odjezd z: Ostrava a Praha
Ubytování ve studiu
Žádná strava nebo polopenze
Pobyty na 9 nebo 16 dní

Paralia II od 6 990 Kč se všemi poplatky

Studia Paralia II se nachází v jižní části letoviska Agios Stefanos, 120m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum s obchůdky a tavernami je vzdálené 250m. Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie klientů

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha
Ubytování ve studiu
Žádná strava
Pobyty na 8 nebo 15 dní