Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexandra Beach hotel

Hotelový komplex Alexandra Beach  se nachází v klidné lokalitě letoviska Psalidi, v blízkosti pláže, s velmi dobrou dostupností hlavního města s mnoha památkami, nákupními možnostmi a tavernami. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio

Poloha hotelu Alexandra Beach

Hotelový komplex s kapacitou 106 pokojů, studií a apartmánů je umístěn v klidném prostředí oblasti Psalidi, nedaleko písčito-oblázkové pláže. Příjemné pohostinství a excelentní servis z komplexu dělá ideální základnu, ze které prozkoumávat okolí a místní památky (např. Hippokratův strom a Kostel Agia Paraskevi). Nachází se v pěším dosahu od hlavního města Kosu (1,8 km od centra), kde je mnoho nákupních příležitostí, restaurací i taveren. Místní přístav s možností výletů na různé ostrovy či do Turecka je 800 metrů daleko. Letiště je vzdáleno 27 kilometrů.

Vybavení hotelu Alexandra Beach

Recepce, snídaňoví salonek, koktejl bar, snack bar, fax/fotokopírka, wifi, internetový koutek, hřiště, trezor, bazén i dětský bazén, tenisové kurty, tv místnost.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny 2 samostatnými lůžky, klimatizací, koupelnou se sprchou či vanou, telefonem, fénem na vlasy, radiem, balkónem či terasou. Dvoulůžkové pokoje Superior jsou vybaveny lednicí, televizí a klimatizací.

Stravování

Dle CK. Snídaně formou bufetu podávané ve snídaňovém salonku.

Pláž a plážový servis

Písčito-oblázková pláž se nachází v dosahu 150 metrů přes místní komunikaci.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Sport a zábava

Tenisové kurty, vodní sporty (na pláži)

Služby za poplatek

Internetový koutek, vodní sporty na pláži, trezor, slunečníky.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.