Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apollon

Krásný a velmi oblíbený hotelový komplex Apollon s rodinnou atmosférou je jen 200m od písečné pláže, v klidném prostředí letoviska Lambi. Hotel Apollon se rozkládá v pěkné a rozlehlé zahradě se vzrostlou vegetací banánovníků, fíkovníků a palem. Vzdálenost od centra hlavního města Kos, ve kterém můžete navštívit některé historické památky a krásný přístav nebo posedět v některé typicky řecké taverničce či nakoupit dárek pro blízké, je cca 1,5 km. V blízkosti hotelu najdete spoustu obchůdků, taveren a restaurací, marketů a kaváren také půjčovna auto, motorek a kol.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Apollon , budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha

Krásný a velmi oblíbený hotelový komplex Apollon s rodinnou atmosférou je jen 200m od písečné pláže, v klidném prostředí letoviska Lambi. Hotel Apollon se rozkládá v pěkné a rozlehlé zahradě se vzrostlou vegetací banánovníků, fíkovníků a palem. Vzdálenost od centra hlavního města Kos, ve kterém můžete navštívit některé historické památky a krásný přístav nebo posedět v některé typicky řecké taverničce či nakoupit dárek pro blízké, je cca 1,5 km (příjemnou procházkou nebo pravidelnou autobusovou dopravou). V blízkosti hotelu najdete spoustu obchůdků, taveren a restaurací, marketů a kaváren také půjčovna auto, motorek a kol. Vzdálenost od letiště cca 24km (45 minut jízdy).

Stravování

Polopenze, snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení All Inclusive.

Ubytování v hotelu Apollon

Moderní pokoje, které jsou umístěny v budovách okolo bazénu, s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana,WC), vysoušečem vlasů, TV/SAT, telefonem,lednicí, klimatizací zdarma, možnost až dvou přistýlek (dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí a jedno dítě).

Vybavení

Hotel Apollon má k dispozici vstupní halu s recepcí, trezory u recepce, lobby bar, televizní koutek, dětský koutek, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm (slunečníky a lehátka zdarma), bar u bazénu a restauraci s venkovním posezením. Hotel nabízí celou škálu sportovního vyžití jako jsou tenis, kulečník, basketbal, šachy, jacuzzi a elektronické hry.

Pláž u hotelu Apollon

Písčito-oblázková pláž se nachází cca 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Přehled zájezdů do hotelu

Přehled zájezdů si zobrazíte kliknutím na záložku Ceny zájezdů nahoře nad fotografiemi. Kromě těchto zájezdů se můžete podívat ještě na nabídku CK Charis, která zde zájezdy sice nemá, ale její nabídka je velmi rozumná. Pokud jim řeknete, že jste se o nich dozvěděli zde, na Řecko v detailech, dostanete speciální slevu.

Doporučení

Vhodné pro všechny věkové kategorie díky své vzdálenosti od města (možnost večerního posezení) a klidnému umístění v pěkné zahradě. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Hotel Apollon na webu

Hotel Apollon

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.