Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aslanis

Hotel Aslanis se nachází na klidném místě v letovisku Marmari. HOtel je vhodný i pro děti, najdete zde dětský bazén i dětské hřiště. Krásná písečná pláž je od hotelu Aslanis vzdálena asi 1200 metrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Aslanis

Hotel Aslanis se nachází na klidném místě v letovisku Marmari, 2,5 km od jeho centra, 1 km od nejbližších restaurací, barů a obchodů a 12 km od letiště.

Vybavení hotelu Aslanis

recepce, wi fi, společenská místnost s TV, restaurace, bar, snack bar, bazén, stolní tenis, kulečník (za poplatek).

Ubytování

Hotel Aslanis nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek a rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, trezorem, SAT nebo kabelovou TV, kuchyňkou, mikrovlnnou troubou, mini ledničkou a balkónem. Za poplatek wifi, trezor.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště.

Pláž

cca 1200 m od pláže. Pláž v Marmari je písečná. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Strava

dle CK, allinclusive: bufetové snídaně (07:30 – 09:30), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (19:30 – 21:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.