Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Captain Pavlos

Menší rodinný hotel Captain Pavlos se skládá z několika budov, které poskytují příjemné ubytování v apartmánech různých velikostí. V blízkosti hotelu se nachází písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a je tedy ideální i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Captain Pavlos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Captains Pavlos

Menší rodinný hotel Captains Pavlos se skládá z několika budov, které poskytují příjemné ubytování v apartmánech různých velikostí. V blízkosti hotelu se nachází písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a je tedy ideální i pro rodiny s dětmi. Pouhých 100 metrů od hotelu je autobusová zastávka, můžete se tedy snadno vydat do centra letoviska Lambi nebo do hlavního města Kos, které je vzdáleno pouhých 5 kilometů. Hotel nabízí klidnou a odpočinkovou dovolenou v klidném prostředí, ale zároveň také blízkost pláže a města, kde můžete zažít aktivní dovolenou. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím a rodinám s dětmi.

Ubytování

Standardní pokoj (apartmán)individuálně ovládaná klimatizace (za poplatek, 6 EUR/den/pokoj), TV, telefon, minilednička, trezor (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), Wi-Fi (zdarma), balkon nebo terasa

Umístění hotelu Captains Pavlos

vzdálenost od: písčité pláže: 150 m, letiště: 25 km, centra: 4,5 km, nákupních možností: 3 km

Stravování

Dle ck: All Inclusive: Hlavní restaurace: 7.30–9.30 snídaně  formou bufetu, 13.30–15.30 oběd formou bufetu, 19.00–21.00 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, voda, u oběda a večeře  nealkoholické nápoje, pivo, víno. Hlavní bar: 10.30–22.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby (brandi, ouzo, rozlévané). Bar u bazénu: 10.30–22.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby (brandi, ouzo), rozlévané). Upozornění: výše uvedené časy a místa se mohou změnit.

Zařízení hotelu Captains Pavlos

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, Wi-Fi (zdarma), bazén se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětské hřiště, připojení k internetu za poplatek, snack bar (za poplatek)

Aktuální popis od CK

Řecko / Kos / Lambi. Tento menší rodinný hotel se skládá z několika budov, které poskytují příjemné ubytování v apartmánech různých velikostí. V blízkosti...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.