Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Carda Beach

Hotel Carda Beach se nachází v klidné části letoviska Kardamena na ostrově Kos. Písečná pláž je vzdálena cca 50 m, jen přes malou ulici. Nákupní možnosti, zábava a restaurace cca 700 m. 1 km od samotného centra městečka Kardamena. Zastávka linkového autobusu asi 50 m od hotelu. Město Kos 35 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Carda Beach:

Hotel Carda Beach se nachází v klidné části letoviska Kardamena na ostrově Kos. Písečná pláž je vzdálena cca 50 m, jen přes malou ulici. Nákupní možnosti, zábava a restaurace cca 700 m. 1 km od samotného centra městečka Kardamena. Zastávka linkového autobusu asi 50 m od hotelu. Město Kos 35 km.

Vybavení:

Moderní hotel Carda Beach, ideální pro relaxaci a zábavu, disponuje 200 pokoji, jež se nacházejí ve 3 podlažní hlavní budově a dalších 17 menších 1 nebo 2 podlažních budovách. Přijímací hala s recepcí, společenská místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), restaurace s terasou, 2 a-la-carte restaurace (čínská a italská), minimarket. Ve venkovním areálu se nachází 2 sladkovodní bazény o rozloze 2 200m2, opalovací terasa, snack bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Sport a zábava:

Zábava : V centru městečka Kardamena. Aerobic, lukostřelba, fitness, kajaky, tenis (umělé osvětlení za poplatek), stolní tenis, šlapadla, volejbal, sauna, krytý bazén s vířivkou. Za poplatek: biliár, surfování, masáže, různé kosmetické, wellness a lázeňské procedury. Pro děti : Samostatný dětský bazén.

Ubytování v hotelu Carda Beach:

Dvoulůžkové pokoje (A2A): O rozloze 28m2. Disponují minibarem, konvicí pro přípravu kávy a čaje, klimatizací, trezorem, LCD satelitní TV s DVD přehrávačem, telefonem, sprchou, WC, fénem, župany, pantofli, balkonem. Strana do zahrady. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (A2S) se stejným vybavením jako pokoje (A2A). Dvoulůžkové pokoje (A2B): Stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A2A), ovšem balkon s výhledem na moře. Suite (A2C/A3C): O rozloze 50m2. Obývací pokoj a samostatná ložnice, 1 koupelna, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A2A). Suite (A2D/A3D): S bazénem, jinak stejné vybavení jako suite (A2C/A3C).

Stravování :

Dle ck, All inclusive.ALL inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Večeře možná také v restauracích a-la-carte (po předchozí rezervaci). Snacky od 11:00 hod. do 14:00 hod. a od 14:30 hod. do 18:00 hod. Zmrzlina od 14:00 hod. do 16:00 hod. Káva a sušenky od 16:00 hod. do 17:00 hod. Minibar je 2x týdně doplňován nealkoholickými nápoji. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 24:00 hod.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.