Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Hotely na Kosu: Fili ***

Středisko: Tigaki, oblast: Kos

Upravit popis objektu

Popis studií a apartmánů Fili :

Areál studií a apartmánů Fili se nachází v klidné části ve vzdálenosti 2,5 km od centra letoviska Tigaki (30 minut pěší chůze, 5 minut na kole po pobřežní cestě) a 10 km od hlavního města Kos (dobré autobusové spojení). Nejbližší neorganizovaná pláž je vzdálena 200 m od domu, na pláž dojdete přes pobřežní komunikaci. Supermarket a krásnou písečnou pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků najdete 350 m od domu.

Vybavení hotelu:

Hostům je v komplexu Fili k dispozici recepce (možnost pronájmu bezpečnostní schránky, 10 €/týden), bar se SAT/TV, snack-bar, billiard. V krásné subtropické zahradě je dětské hřiště, 3 bazény (relaxační, se skluzavkou, dětský, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma). Vedle domu se nachází restaurace, která pořádá 1× týdně barbecue večer, a také půjčovna kol (cca 3 €/den).

Pláž:

200 m, písečná. lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Poznámka:

Komplex studií s třemi bazény a skluzavkami nabízí příjemné zázemí nejen rodinám s dětmi. Doporučujeme pronájem kol.

Ubytování :

Jednoduše, ale útulně zařízená studia pro 2–4 osoby (manželská postel, pevná přistýlka, rozkládací gauč) jsou vybavena sociálním zařízením (WC + sprcha), kuchyňským koutem (lednice, vařič, varná konvice, základní nádobí), každé studio má balkon nebo terasu. Na vyžádání zajistíme klimatizaci (za poplatek 6 €/den).

Stravování :

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze - rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu, večeře formou menu.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.