Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Kos > Katalog objektů > Hotely na Kosu > Gaia Royal

Hotely na Kosu: Gaia Royal ****

Středisko: Mastichari, oblast: Kos

Upravit popis objektu

Poloha komplexu Gaia Royal Village

Rozlehlý hotelový areál  Gaia Royal Village posazený do pěkné vzrostlé zahrady byl postaven ve stylu ostrovní vesničky, se nachází v klidné odlehlejší částí mezi letovisky Mastichari a Marmari. Komplex tvoří hlavní budova a několik vedlejších dvoupatrových pavilonů, které se nachází u bazénu v zahradě. Místo je ideální pro rodinnou dovolenou nebo pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu města a vychutnat si volnost pohybu. Písečná pláž se světlým pískem, místy s oblázky a čisté moře s pozvolným vstupem jsou ve vzdále-nosti cca 100 m, s ohledem na rozsáhlost areálu, z některých části komplexu je vzdálenost k moři automaticky větší (až 500 m). Letovisko Mastichari je vzdáleno cca 5 km, letovisko Marmari je ve vzdálenosti cca 6 km. Zde jsou možnosti nákupů i zábavy. Hotel Gaia Royal Village je součástí řetezce Gaia. Autobusová zastávka je hned u hotelu, spojení je jak do nejbližšího letoviska, tak do hlavního města ostrova. Cesta do hlavního města Kos trvá necelých 30 minut.

Kapacita hotelu Gaia Royal:

v rozlehlém areálu Gaia Royal Village se nachází 285 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a rodinné pokoje pro 3 – 5 osob, které tvoří 2 ložnice (každá s klimatizací), v jedné z nich je další lůžko pro pátou osobu + případně ještě dětská postýlka. Ceny za rodinné pokoje Vám rádi sdělíme na vyžádání.). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, hory, vnitrozemí nebo na moře. Chladnička (za poplatek cca 3€/den), trezor na recepci (za poplatek cca 30€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Dětský telefon (na hlídání) – zdarma, jen za vratnou zálohu.

Vybavení / Sport / Zábava:

V hlavní budově Gaia Royal je vstupní hala s recepcí, lobby, trezor (za poplatek), TV koutek, možnost internetu (za poplatek), restaurace s terasou, hlavní bar, minimarket. V zahradě jsou 3 velké bazény se sladkou vodou s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, 2 snack bary u bazénu. Hostům hotelu jsou k dispozici i tenisové kurty, plážový volejbal, basketbal, minifotbal nebo biliard (za poplatek), děti se zabaví na malém hřišti. Denní animační programy (v německém jazyce) a několikrát týdně večerní zábavné programy.

Doplňkový popis vybavení

Členitý areál Gaia Royal Resort s nízkými stavbami v pěkné zahradě má tři sladkovodní bazény, u nichž jsou lehátka a slunečníky klientům k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Pronájem plážových osušek oproti vratné záloze. Hotelová restaurace má vnitřní a venkovní část, součástí hotelu je snack bar a minimarket. K vybavení hotelu patří tenisový kurt, hřiště na volejbal a malé fotbalové hřiště. Hotel je vstřícný k dětem, je tu dětské brouzdaliště, hřiště se skluzavkou, na vyžádání dětské postýlky a vysoké židle do restaurace. Miniklub pro děti ve věku od 4 do 12 let zajišťuje dětské diskotéky a další zajímavé aktivity. Animační tým připravuje během dne i večera pestré programy pro dospělé. V hotelu Gaia Royal Resort je možnost internetového připojení.

Ubytování v Gaia Royal:

Moderně zařízené prostorné 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje s oddělenou ložnicí pro 4-5 osob mají klimatizaci, TV/SAT, koupelnu/ WC, fén, telefon, balkon nebo terasu s výhledem do areálu. V některých případech klimatizace zdarma

Stravování:

All inclusive.- Snídaně (07:30 – 09:30 hodin), obědy (13:00 – 14:30 hodin) a večeře (18:30 – 20:30 hodin, pro děti 18:00 – 18:30 hodin) formou bufetu - Během večeří je požadováno společenské oblečení. - V případě časnějšího odjezdu hotel zajistí kontinentální snídani od 05:00 – 07:00 hodin. Nutno předem nahlásit na recepci. - Lehké občerstvení formou teplých a studených snacků od 11:00 – 16:00 hodin - Zmrzlinu pro děti od 11:00 – 17:00 hodin - Neomezenou konzumaci nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy, filtrovaná káva a další) a místních alkoholických nápojů (domácí víno, točené pivo, ouzo, brandy, likéry a další) během dne do 23:00 hodin - Odpolední filtrovanou kávu a čaj se sušenkami, oplatkami nebo sladkým pečivem od 16.00 – 17:00 hodin - Tenis (včetně vybavení), basketbal, volejbal, stolní tenis, fitcentrum, plážový volejbal - Pro děti: miniklub s bohatým programem pro děti od 4 – 12 (v německém jazyce), dětská hřiště a dětské bazény, dětské disko, dětské postýlky a vysoké židličky v restauraci, dětský telefon - Animační programy během dne (v německém jazyce, neboť zde převažuje německá klientela)

Náš názor na hotel Gaia Royal:

Oblíbený hotel ze sítě Gaia s kvalitními all inclusive službami nedaleko krásné písečné pláže. Můžete se rozhodnout pro pohodlný dovolenkový pobyt v areálu hotelu, anebo si půjčte auto nebo motorku a poznávejte krásy ostrova. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, ale i pro páry. Nachází se hned v sousedství hotelu Gaia Palace.

Hlavní výhody

možnost vyžití pro děti, krásná pláž, milý personál.

Web

Gaia Royal Village

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.