Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gaia Royal

Rozlehlý hotelový areál  Gaia Royal Village posazený do pěkné vzrostlé zahrady byl postaven ve stylu ostrovní vesničky, se nachází v klidné odlehlejší částí mezi letovisky Mastichari a Marmari na ostrově Kos. Komplex tvoří hlavní budova a několik vedlejších dvoupatrových pavilonů, které se nachází u bazénu v zahradě. Místo je ideální pro rodinnou dovolenou nebo pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu města a vychutnat si volnost pohybu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gaia Royal, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha komplexu Gaia Royal Village

Rozlehlý hotelový areál  Gaia Royal Village posazený do pěkné vzrostlé zahrady byl postaven ve stylu ostrovní vesničky, se nachází v klidné odlehlejší částí mezi letovisky Mastichari a Marmari. Komplex tvoří hlavní budova a několik vedlejších dvoupatrových pavilonů, které se nachází u bazénu v zahradě. Místo je ideální pro rodinnou dovolenou nebo pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu města a vychutnat si volnost pohybu. Písečná pláž se světlým pískem, místy s oblázky a čisté moře s pozvolným vstupem jsou ve vzdále-nosti cca 100 m, s ohledem na rozsáhlost areálu, z některých části komplexu je vzdálenost k moři automaticky větší (až 500 m). Letovisko Mastichari je vzdáleno cca 5 km, letovisko Marmari je ve vzdálenosti cca 6 km. Zde jsou možnosti nákupů i zábavy. Hotel Gaia Royal Village je součástí řetezce Gaia. Autobusová zastávka je hned u hotelu, spojení je jak do nejbližšího letoviska, tak do hlavního města ostrova. Cesta do hlavního města Kos trvá necelých 30 minut.

Kapacita hotelu Gaia Royal:

v rozlehlém areálu Gaia Royal Village se nachází 285 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a rodinné pokoje pro 3 – 5 osob, které tvoří 2 ložnice (každá s klimatizací), v jedné z nich je další lůžko pro pátou osobu + případně ještě dětská postýlka. Ceny za rodinné pokoje Vám rádi sdělíme na vyžádání.). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, hory, vnitrozemí nebo na moře. Chladnička (za poplatek cca 3€/den), trezor na recepci (za poplatek cca 30€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Dětský telefon (na hlídání) – zdarma, jen za vratnou zálohu.

Vybavení / Sport / Zábava:

V hlavní budově Gaia Royal je vstupní hala s recepcí, lobby, trezor (za poplatek), TV koutek, možnost internetu (za poplatek), restaurace s terasou, hlavní bar, minimarket. V zahradě jsou 3 velké bazény se sladkou vodou s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, 2 snack bary u bazénu. Hostům hotelu jsou k dispozici i tenisové kurty, plážový volejbal, basketbal, minifotbal nebo biliard (za poplatek), děti se zabaví na malém hřišti. Denní animační programy (v německém jazyce) a několikrát týdně večerní zábavné programy.

Doplňkový popis vybavení

Členitý areál Gaia Royal Resort s nízkými stavbami v pěkné zahradě má tři sladkovodní bazény, u nichž jsou lehátka a slunečníky klientům k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Pronájem plážových osušek oproti vratné záloze. Hotelová restaurace má vnitřní a venkovní část, součástí hotelu je snack bar a minimarket. K vybavení hotelu patří tenisový kurt, hřiště na volejbal a malé fotbalové hřiště. Hotel je vstřícný k dětem, je tu dětské brouzdaliště, hřiště se skluzavkou, na vyžádání dětské postýlky a vysoké židle do restaurace. Miniklub pro děti ve věku od 4 do 12 let zajišťuje dětské diskotéky a další zajímavé aktivity. Animační tým připravuje během dne i večera pestré programy pro dospělé. V hotelu Gaia Royal Resort je možnost internetového připojení.

Ubytování v Gaia Royal:

Moderně zařízené prostorné 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje s oddělenou ložnicí pro 4-5 osob mají klimatizaci, TV/SAT, koupelnu/ WC, fén, telefon, balkon nebo terasu s výhledem do areálu. V některých případech klimatizace zdarma

Stravování:

All inclusive.- Snídaně (07:30 – 09:30 hodin), obědy (13:00 – 14:30 hodin) a večeře (18:30 – 20:30 hodin, pro děti 18:00 – 18:30 hodin) formou bufetu - Během večeří je požadováno společenské oblečení. - V případě časnějšího odjezdu hotel zajistí kontinentální snídani od 05:00 – 07:00 hodin. Nutno předem nahlásit na recepci. - Lehké občerstvení formou teplých a studených snacků od 11:00 – 16:00 hodin - Zmrzlinu pro děti od 11:00 – 17:00 hodin - Neomezenou konzumaci nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy, filtrovaná káva a další) a místních alkoholických nápojů (domácí víno, točené pivo, ouzo, brandy, likéry a další) během dne do 23:00 hodin - Odpolední filtrovanou kávu a čaj se sušenkami, oplatkami nebo sladkým pečivem od 16.00 – 17:00 hodin - Tenis (včetně vybavení), basketbal, volejbal, stolní tenis, fitcentrum, plážový volejbal - Pro děti: miniklub s bohatým programem pro děti od 4 – 12 (v německém jazyce), dětská hřiště a dětské bazény, dětské disko, dětské postýlky a vysoké židličky v restauraci, dětský telefon - Animační programy během dne (v německém jazyce, neboť zde převažuje německá klientela)

Náš názor na hotel Gaia Royal:

Oblíbený hotel ze sítě Gaia s kvalitními all inclusive službami nedaleko krásné písečné pláže. Můžete se rozhodnout pro pohodlný dovolenkový pobyt v areálu hotelu, anebo si půjčte auto nebo motorku a poznávejte krásy ostrova. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, ale i pro páry. Nachází se hned v sousedství hotelu Gaia Palace.

Hlavní výhody

možnost vyžití pro děti, krásná pláž, milý personál.

Web

Gaia Royal Village

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.